Zorunlu Araç Trafik Sigortası Fiyatları

Zorunlu Araç Trafik Sigortası Fiyatları

Web sitemiz ile size özel zorunlu trafik sigortası fiyatlarına ulaşmak artık çok kolay! Resmi adı mali sorumluluk sigortası olan zorunlu trafik sigortası, Karayolları Trafik Kanunu’nca tüm araç sahiplerine zorunlu kılınmış, yapılmaması durumunda aracın trafikten men edilmesi gibi cezai yaptırımların uygulanacağı bir sigorta türüdür. Araç sahibi, sigortanın yapılmasını müteakiben sigorta şirketi tarafından kendisine verilecek olan sigorta Poliçesini Araç ruhsatında bulundurmak suretiyle, zorunlu trafik sigortası yaptırdığını ibraz etmek zorundadır.

Aynı kanunun ilgili maddesine göre zorunlu trafik sigortası fiyatlarının belirlenmesinde çeşitli unsurlar rol oynamaktadır. Zorunlu mali sorumluluk sigortası genel lşartları, teminat tutarları ile tarife ve talimatları Hazine Müsteşarlığının bağlı bulunduğu bakanlıkça tespit edilir ve Resmi Gazetede yayımlanır. Araç sahibinin yaşı, mesleği, ikamet ettiği il, eğitim durumu vb. kişisel bilgiler ve araca dair bilgiler (sıfır ya da ikinci el olması,markası,modeli,yılı vb.) fiyatların değişmesine neden olduğu gibi sigorta şirketlerinin risk modellemeleri de ödenecek primin değişmesine neden olmaktadır. Sigorta süresi içerisinde herhangi bir hasara sebep olmamış sürücülerin, primleri düşürülerek mükafatlandırılırken aynı sürede hasara sebep olan sürücüler yine primler vasıtasıyla cezalandırılmaktadırlar.Acenteliğimiz, Türkiye’nin saygın sigorta şirketleri ile araç sahipleri arasında bir köprü kurar.

Web sitemizi kullanarak, bilgisayar başından ayrılmaksızın size özel farklı sigorta şirketlerin zorunlu trafik sigortası fiyatlarına ulaşabilir ve online trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yukarıda sıralanan bilgileri sitemizle paylaşmaktır. Sistemimiz sırasıyla bir kaç adımdan oluşmaktadır.

Öncelikli olarak sigorta firmalarına karşı değil size karşı sorumlu olan Acenteliğimiz, bu bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmayacak; yalnızca size özel traifk sigortası tekliflere hızlıca ulaşmanızı sağlamak amacıyla kullanacaktır. Verilen bilgilerin doğru olması, şirketlerin durumunuzu sağlıklı tespit etmesini sağlayacağından sizin yararınıza olacaktır.

Web Sitemizi kullanarak, her yıl değişen ve sigorta şirketlerinin size özel belirlediği 2018  trafik sigortası fiyatlarını görebilir ve birkaç dakika içerisinde zorunlu trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır