Yabancılar için sağlık sigortası

Yabancılar için sağlık sigortası

Yabancılar için sağlık sigortası ile ilgili poliçenize uygun şarlarda ve uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Yabancılar için sağlık sigortası, Göç idaresinin istemiş olduğu tüm teminatları kapsamaktadır. Ayakta ve yatarak tedavi imkanlarıyla anlaşmalı tüm özel hastanelerden poliçeniz deki şartlar dahilin de sağlığınız ile ilgili tedavilerini karşılayabilirsiniz. Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları için hemen iletişim adresimizden hemen bize ulaşın.

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Poliçesinde;

Yetkili Sigorta Acenteliğimizden temin edeceğiniz tüm Yabancı Sağlık Sigortası Poliçelerinde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

Yabancı ikamet tezkere oturum sigortası
Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları

380.CD. NO: 33/2 Merkez | ANKARA

0850 304 11 40

hakansigorta@gmail.com

HAKAN SİGORTA

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN SİGORTA - Tüm Hakları Saklıdır

Open chat