Yabancılar için sağlık sigortası

Yabancılar için sağlık sigortası

Yabancılar için sağlık sigortası ile ilgili poliçenize uygun şarlarda ve uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Yabancılar için sağlık sigortası, Göç idaresinin istemiş olduğu tüm teminatları kapsamaktadır. Ayakta ve yatarak tedavi imkanlarıyla anlaşmalı tüm özel hastanelerden poliçeniz deki şartlar dahilin de sağlığınız ile ilgili tedavilerini karşılayabilirsiniz. Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları için hemen iletişim adresimizden hemen bize ulaşın.

Firmamızdan temin edeceğiniz tüm poliçelerde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır