Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları

Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları

Yabacılar için sağlık sigortası fiyatları, sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu sağlık poliçelerinde cinsiyet, yaş, boy ve kilo özelliklerine göre değişmektedir. Türkiye de hizmet veren tüm sigorta şirketleri, Yabacılar için sağlık sigortası fiyatları ile ilgili uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Özel yabancı sağlık poliçenizi İster Peşin isterseniz kredi kartı ile 8 Taksite kadar ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Yabacılar için sağlık sigortası fiyatları için hemen Yetkili acenteliğimiz ile iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. En uygun ve En ucuz Yabancı sağlık sigortası için mutlaka bizi arayın.

Firmamızdan temin edeceğiniz tüm poliçelerde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır