Yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatları

Yabancılar İçin Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Yabancı uyruklu sağlık sigortası, bilindiği gibi yeni bir uygulama olarak yürürlüğe girmiştir. 2014 Yılı Nisan ayında bu yasanın yürürlüğe girmesiyle birlikte Türkiye’deki ikamet eden yaşayan kısa veya uzun süreli kalan yabancılar için yeni bir sıkıntı daha oluştu. Yabancılar için Özel sağlık sigortasını nereden ve en uygun nasıl yaptırabilirim sorunu.

Bu da sigorta şirketleri için yeni alan olduğundan karşılıklı olarak sıkıntılar yaşandı. Bunun sonucu olarak fiyatlar başladığı günden bu güne sigorta şirketlerinde çok fazla değişiklik göstermiştir. Buna istinaden Yabancılar için sağlık sigortası, özel sağlık sigortası başlı başına sıkıntılı bir işken bir de yabancıların ödeme kısıtlarıyla birleşince şirketler açısından çözülmesi zor bir duruma geldi. Yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatları ilk çıktığı günlerden bu yana önemli ölçüde değişim geçirerek bugün ki fiyatlar ortaya çıktı. Öyle ki aynı nitelikte bir sigortayı yerli bir vatandaş yaptırmaya kalksa neredeyse iki katı fiyat ödemek zorunda kalmaktadır.

Yabancılar için sağlık sigortası, İlk çıktığı günden bu güne yabancı uyruklu özel sağlık sigortası fiyatları defalarca değişikliğe uğradı. Tam yetkili Sigorta acenteleri olarak elimizden geldiğince bu değişimleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. En Son yapılan değişikliklere göre yaş ve cinsiyet bazında oluşan Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları açıklamaya çalışacağız.

Yabancılar için sağlık sigortası ücretleri, sigortası yapılacak kişinin yaşı ve cinsiyetine göre ve ayrıca sigorta şirketlerine göre farklılık göstermektedir. Yabancılar için sağlık sigorta hesaplaması için, Cinsiyetinizi ve doğum tarihinizi bildirerek bizden fiyat ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Poliçesinde;

Yetkili Sigorta Acenteliğimizden temin edeceğiniz tüm Yabancı Sağlık Sigortası Poliçelerinde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

Yabancılar için sağlık
Yabancılar için Özel Sağlık Sigortası

380.CD. NO: 33/2 Merkez | ANKARA

0850 304 11 40

hakansigorta@gmail.com

HAKAN SİGORTA

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN SİGORTA - Tüm Hakları Saklıdır

Open chat