Yabancı uyruklu sağlık sigortası ne kadar?

Yabancı uyruklu sağlık sigortası ne kadar?

Ülkemizde ikamet eden, Yabancı uyrukluların ikamet tezkeresi veya oturum izni alabilmeleri için yaptırmak zorunda kaldıkları, Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları, Yabancılar için sağlık sigortası ücretleri, Sigorta şirketlerinde Sigortalı olacak kişinin ülkesine, yaşına ve cinsiyetine göre farklılıklar göstermektedir. Buna istinaden Özellikle 06.06.2014 tarihinde yayınlanmış olan yeni genelgeyle birlikte Yabancılar için Sağlık Sigorta poliçesi kapsamı arttırılınca fiyatlarda doğru orantılı olarak artmıştır. En doğru fiyat için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve Sağlık sigortası fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tam Yetkili sigorta acentesi olarak, oturum izni ve ikamet için danışmanlık hizmeti talep eden sigortalılarımıza yabancı uyruklu sağlık sigortası için en uygun sigorta fiyatlarını buluyor ve yetkili acenteliğimizden yapılan poliçeleri kendilerine ulaştırıyoruz. Sigorta Firmamız müşterilerimiz için en uygun fiyatlı poliçeleri onlar adına yetkili acenteliğimizden temin etmektedir. Ankara ve Merkez ilçelerinde Yabancılar için sağlık poliçelerini en uygun fiyatlara yapmaktayız. Ankara dışında da oturan sigortalılarımız için sağlık sigorta poliçelerini Anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla kendilerine ulaştırılmaktadır.

 

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır