Yabancı uyruklu öğrenci sigortası

Yabancı uyruklu öğrenci sigortası

Yabancı uyruklu öğrenci sigortası, ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu öğrencilerin yaptırması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Bu yabancı sağlık sigortası ile Sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu tüm özel hastanelerinden tedavi imkanın dan yararlanırlar. Yabancı uyruklu öğrenci sigortası için Yetkili sigorta danışmanı arkadaşlarımızdan yardım alarak poliçenizi yaptırabilirsiniz. Göç idaresinin istemiş olduğu şartlarda uygun ucuz ve güvenli bir Yabancı uyruklu öğrenci sigortasına sahip olmak için bizi arayabilirsiniz. Poliçenizi ister nakit isterseniz Kredi kartına 8 taksit imkanı ile ödeme yapabilirsiniz. Poliçenizde özellikle Göç idaresinin talep etmiş olduğu şu ilgili madde poliçenizde yazmaktadır.        

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası Poliçesinde;

Yetkili Sigorta Acenteliğimizden temin edeceğiniz tüm Yabancı Sağlık Sigortası Poliçelerinde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

Yabancı uyruklu sağlık sigortası ne kadar?
Yabancı sağlık sigortası nedir?

380.CD. NO: 33/2 Merkez | ANKARA

0850 304 11 40

hakansigorta@gmail.com

HAKAN SİGORTA

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN SİGORTA - Tüm Hakları Saklıdır

Open chat