Yabancı ikamet tezkere oturum sigortası

Ankara Yabancı İkamet Tezkere Oturum Sigortası

Yabancı İkamet Sağlık Sigortası Türkiye sınırları içinde geçerlidir.

Yürürlüğe girmiş olan Yeni ikamet yasası ile birlikte Yabancılar için ikamet oturum izni veya ikamet tezkeresi için başvuran yabancı uyrukluların sağlık sigortası yaptırmaları zorunlu hale getirildi. 11 Nisan 2014 yılında yürürlüğe giren yasa ile birlikte ikamet tezkeresine veya oturma iznine hangi süreyle başvurulduğuna bakılmaksızın 1 yıllık Yabancılar sağlık sigortası poliçesinin evraklarla birlikte sunulması gerekiyor.

Burada en çok karışıklığa sebep olan konu ise yabancı sağlık sigortanın kapsamıdır. Yabancılar sağlık sigortasının kapsamında hem yatarak hem ayakta tedaviyi karşılayacak şekilde olması lazımdır. Unutulmamalıdır ki yabancılar şubeleri sadece başvuruyu almakla yetkili olup onay makamı Göç İdaresi Başkanlığı olacaktır. Bunun istinaden Yabancılar için gerekli olan Sağlık poliçesini tam yetkili sigorta acentelerinden yaptırınız.

Ankara de ve Türkiye genelinde Uygun hesaplı bir Yabancı İkamet Sağlık Sigortası için Tam yetkili sigorta acenteliğimizle irtibata geçebilir uygun koşullarda ve çeşitli ödeme seçenekleriyle Yabancı İkamet Sağlık sigortanıza sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden ONLİNE olarak ankara yabancı İkamet Sağlık Sigortası bilgi formlarını doldurarak Yabancı İkamet Sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz. Sigorta danışmanı arkadaşlarımızdan, Yabancı İkamet Sağlık sigortası fiyatları, Yabancı İkamet Sağlık sigortası ne kadar, Yabancı İkamet Sağlık Sigortası ücretleri, Yabancı İkamet Sağlık Sigortası neleri kapsar, Yabancı İkamet Sağlık Sigortası kapsamı, Yabancı İkamet Sağlık Sigortası hesaplama, Yabancı İkamet Sağlık Sigortası nedir, Banka kredili Araç sigortası gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Çalıştığımız Çözüm ortaklarımız Yani Ana yetkili bayisi olduğumuz Sigorta şirketlerinin her birisi birbirinden değerli büyük mali gücü olan sıkıntı yaşamayacağınız Sigorta şirketleridir. Yabancı İkamet Sağlık Sigortası poliçenizi, Tam yetkili olduğumuz, Güneş yabancı sağlık sigortası, Anadolu yabancı sağlık sigortası, unico yabancı sağlık sigortası, Allianz yabancı sağlık sigortası, Groupama yabancı sağlık sigortası, Sompo Japan yabancı sağlık sigortası, olarak satın alabilirsiniz. Ankara da Uygun Ucuz Hesaplı bir Yabancılara Sağlık Sigortası poliçesini sadece Tam yetkili sigorta acentelerinden alabilirsiniz. Unutmayın 7 Gün 24 Saat Sizin yanınızda olacak tek yardımcınız Tam Yetkili Sigorta Acentenizdir. Yaptıracağınız Sigorta Poliçelerinizi Her Zaman Tam Yetkili sigorta acentenizden Sigorta Şirketlerinin Karşılaştırmalı Fiyatlarını Talep ederek alabilirsiniz. Sigortanızı yaptırın içiniz rahat etsin.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır