Trafik Sigortası Ödemesi

Trafik Sigortası Ödemesi

Trafiğe çıkan tüm motorlu araçların trafikte karşılaşabilecekleri kaza anlarında hak ve yükümlülüklerini belirleyen, bunları kanunla çerçeveleyen dolayısıyla araç sahipleri için büyük bir güvence sunan Trafik Sigortası poliçesi yılda bir kez yenilenir. Zorunlu Trafik Sigortasını yenileme döneminde sigorta şirketlerinden alınan teklifler ışığında araç sahipleri tercih yapıp ödeme sağlayarak sigortalarını aktif hale getirebilirler. Bu işleme Trafik Sigortası Ödemesi denir.

Trafik Sigortası İçin Ödeme Yapmak Zorunda mıyım?

Zorunlu Trafik Sigortası ya da Araç Trafik Sigortası yaptıran vatandaşlar, sigortanın kendilerine bir yıl boyunca sağlayacağı güvenceden yani teminattan yararlanabilmek için pirim ödemesi yapmak zorundadırlar. Başka bir deyişle “evet, Trafik Sigortası için ödeme yapmak zorundasınız”.

Trafik Sigortası Fiyatları 

Trafik Sigortanız için ödeyeceğiniz pirimler, aslında Araç Sigorta ücretini ifade eder. Pirimler, 2008 yılına kadar Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından belirleniyordu. Ancak 2008’den itibaren Müsteşarlık, sigorta şirketlerini belirli bir çerçeve içinde kalmak kaydıyla serbest bıraktı. Günümüzde pirim fiyatları, sigorta şirketlerinin bazı kriterleri göz önüne alarak belirlediği rakamlarla ortaya çıkar. 

Ödemeyi Nasıl Yapacağım?

Trafik Sigortası yaptırmak üzere tercih ettiğiniz poliçe için sigorta şirketinize ödeme yapmanız gerekir. Ödemeyi, sigorta şirketinin yetkilisinin yardımıyla nakit olarak ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz. Elbette zaman kazanmak ve daha hızlı hareket etmek için online olarak da Trafik Sigortası ödemesi yapabilirsiniz.

Online Olarak Ödeme Yapabilir miyim?

Acenteliğimiz aracılığıyla Zorunlu Trafik Sigortası için ödemenizi ve diğer tüm işlemleri dakikalar içinde kolayca online olarak yapabilirsiniz. 

Online Ödeme Güvenilir mi?

Online hizmet ya da ürün satın aldığınız bir internet sitesi gerekli güvenlik sertifikalarına sahipse ve konusu ile ilgili ticari unvan veya lisansı varsa güvenilir bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz. 

Ülkenin en prestijli, en güvenilir sigorta şirketleriyle iş birliği yapan ve size dakikalar içinde karşılaştırmalı bir sistemle fiyat sunabilen web sitemiz, Başbakanlık Hazine Müsteşarlı tarafından lisans almış bir aracı kurumdur. Sigorta işlemlerini kolay, hızlı bir biçimde yapmanız için sunduğu güvenilir online platform, yasanın da gerektirdiği gibi sigorta şirketi için değil sizin için çalışır. Ödeme yaptığınız sayfa, dünyanın en güvenilir güvenlik sertifikasına sahiptir. Ödemenizi sigorta şirketine yaparsınız. Sistem yani web sitemiz, ödemenin güvenli olmasını sağlar. Özetlemek gerekirse devlet tarafından onaylanmış lisansı ile, ülkenin en güvenilir sigorta şirketlerinden sizin için teklif alıp, dünyanın en güvenilir ödeme sistemleriyle çalışan Acenteliğimiz, güvenilir bir Trafik Sigortası aracı kurumudur. Size aracınızı online sigortalama işleminden öte, en uygun fiyatlı Trafik Sigortası için arama motoru hizmeti sunma becerisine sahiptir.

Sizde hemen 3 adında trafik sigortası ödemenizi gerçekleştirin.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır