Trafik, kasko, Sigorta Fiyatları, Sigorta Ücretleri

Trafik, kasko, Sigorta Fiyatları, Sigorta Ücretleri

Zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası derken, Aklınız karışmasın. Arabanızı aldığınızda resmi olarak yaptırmanız Zorunlu olan sigorta, Karayolları Zorunlu Trafik sigortasıdır. Kasko sigortası ise sizin Güvenli bir şekilde içinizi rahatlatacak, sizi Tüm risklerden korumak için yapılan bir sigorta çeşididir. Bir örnek verecek olursak, Aracınızı aldığınız günden bu yana hiç kasko sigortası yaptırmadınız. İlk yıl bir kasko parası kadar kardasınız, ikinci yıl bir kasko parası daha ne etti diyelim ki bir buçuk milyar üçüncü sene de hiç istemediğiniz bir şekilde büyük bir kaza yaptınız ve arabanız kullanılamaz hale geldi ve hurdaya çıktı pert oldu. Bu durumda bir buçuk milyar kar edeyim derken bir araba parası zarara uğradınız. Bu durum tabi ki herkesin başına gelecek diye bir şey yok.

Zamanın ne getireceği hiç belli olmaz o yüzden işinizi sağlama alın ve Mutlaka Trafik ve kasko sigortanız yaptırın Özellikle büyük kentlerde yaşıyorsanız Mutlaka Ama mutlaka yetkili bir sigorta Acentesinden Kasko Fiyatı ve Teklifi alarak kasko poliçeniz yaptırın kendiniz güvende hissedin.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır