Sompo Japan Trafik Sigortası

Sompo Japan Trafik Sigortası

Yasa gereği yaptırılması zorunlu olan ve yapılmaması halinde yaşanacak kazalar sonucunda çok önemli problemler karşısında destek bulamayacağınız Trafik Sigortasını web sitemiz ile Sompo Japan Sigorta güvencesiyle de sağlayabilirsiniz. Trafikte başka motorlu araçlara verebileceğiniz hasarlar karşısında sizi yalnız bırakmayan Trafik Sigortası, oluşabilecek maddi hasarlar, can kaybı ve sağlık sorunları için karşı tarafa sunmak zorunda kalacağınız teminatları sizin yerinize sağlar.

Kaza Anında Trafik Sigortası Ne İşe Yarar?

Trafikte yaşayacağınız kaza halinde sadece kendi aracınız zarar görmez. Sizin hatanız olsun ya da olmasın karşı taraftaki motorlu taşıta, içindeki yolculara ve sürücüye zarar verme ihtimaliniz de vardır. İşte böyle durumlarda ne yapacağınız konusunda yardım almak, haklarınızı bilmek, karşı tarafın zararını temin etmek oldukça zorlayıcı olabilir. Anca kaza anında size size destek olacak ve her şeyin kanun çerçevesinde gerçekleşmesini sağlayacak bir Trafik Sigortası yaptırabilirsiniz.

Trafik Sigortası Neden Zorunlu?

2918 sayılı KaSompo Japanolları Trafik Kanunu gereğince trafiğe çıkan her motorlu taşıt için yapılması zorunlu bir sigorta çeşididir. 1970’lerden sonra trafiğe çıkan motorlu taşıt sayısının artması, hem sürücülerde hem de yayalarda trafik bilincinin sağlanamaması devletin Trafik Sigortasını yasa ile mecburi kılmasına neden olmuştur. Böylece vatandaşların yaşanabilecek kazalar karşısında birbirlerine olan sorumluluklarını yerine getirmelerinin sağlanması amaçlanmıştır.

Sompo Japan Sigorta Hakkında

Sompo Japan Sigorta, Finans Sigorta adı ile o dönemdeki ekonomik krize ve güçlü rakiplerine rağmen 30 Mart 2001 tarihinde kurulmuştur. Kendine özgün yönetim anlayışı ve o dönemde de sahip olduğu güçlü çalışan profili ile şirketimiz rakiplerinden ayrılmış ve 2002 yılında ilk poliçesini kesmiştir. Bunu izleyen süreçte gelişimini sürdürmüş ve 2004 yılında ilk tam faaliyetini gerçekleştirmiştir. 2006 yılına gelindiğinde ise sigorta sektöründe en iyi Öz Sermaye karlılığını elde eden şirket olmuştur. 1 Kasım 2007 tarihinde QNB Finansbank’ın hisselerinin NBG’e gruba satılması ile kurucusu olan Fiba Holding’in adını alarak faaliyetlerine Fiba Sigorta A.Ş olarak devam etmiştir. Fiba Sigorta olarak faaliyetlerine devam eden şirketimiz, 2010 yılına kadar en iyi Öz Sermaye karlılığını elde eden şirket ünvanını korumakla beraber 10 yıl boyunca kar eden tek sigorta şirketi olmuştur.

İstikrarlı büyümesi ve başarısı ile şirketimiz sigortacılıkta Dünya’nın en büyük 2.pazarı olan Japonya’nın en büyük sigorta grubu Sompo Japan İnsurance’ın dikkatini çekmiş ve 2010 yılında Fiba Sigorta’nın hisseleri Sompo Japan İnsurance Inc’e devredilmiştir. Hukuki işlemlerin tamamlanmasının ardından, 28.02.2011 tarihinde şirketimizin ünvanı Sompo Japan Sigorta olarak değişmiştir. Şirketimiz, Sompo Japan Sigorta ismini alması ile beraber yükselen başarı grafiğini devam ettirmiş ve Sompo Japan grubunun şirketleri arasında oto sigortalarında grubun mükemmeliyet merkezi seçilerek dünya çapında da başarı yakalamıştır. Türkiye’de de başarı grafiğini yükselten Sompo Japan Sigorta 2016 yılının ilk üç çeyreği toplamında prim üretiminde 5. Sıraya yükselmiştir.

Oto sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, seyahat sağlık sigortası, sorumluluk sigortaları, iş yeri paket sigortaları, tekne sigortaları, mühendislik, nakliye ve havacılık sigortaları alanlarında hizmet veren Sompo Japan Sigorta, uygun sigorta teklifleri veren sigorta şirketlerinden biridir.

Sompo Japan Sigorta Trafik Sigortası Teklifini Bizden Alın!

Ülkenin en köklü, güçlü, teminat kapsamları detaylı ve geniş olan sigorta şirketlerinden sizin için Trafik Sigortası Teklifleri alan Acenteliğimiz, dakikalar içinde ihtiyaç duyduğunuz teminatı sunan teklifi bulmanıza yardım ediyor. Sompo Japan Sigorta’nın Trafik Sigortası teklifine de yine avantajlı pirim fiyatlarıyla Yetkili Sigorta Acenteleğimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Sistem tamamen online Trafik Sigortası yapmanızı sağlar. Güvenli ödeme sayfasından kredi kartına taksitle Trafik Sigortası yaptırabilir, bilgilendirmeye önem veren blog makaleleriyle sigorta gündemine ve prosedürlerine dair detaylı bilgi edinebilirsiniz. Canlı Destek hattı ile dilediğiniz an, sorularınıza yanıt bulabilir, birden fazla sigorta şirketinden bir kaç dakika içinde teklif alarak en uygun fiyatlı Trafik Sigortası teklifine kolayca ulaşabilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır