Oturma izni için sağlık sigortası fiyatları

Oturma izni için sağlık sigortası fiyatları

Türkiye’de oturma izni sağlık sigortası fiyatları sigorta şirketlerine göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Oturma izni sağlık sigortası fiyatları asgari en alt limit olan 180 TL’den başlar ve kişinin cinsiyeti, boy ve kilo bilgileri ile yaşa göre değişiklikler göstermektedir. Yaptırmış olduğunuz Oturum izni için başvurulan bu sigorta ile Sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu tüm özel hastanelerden sağlığınız ile ilgili tedavilerde yararlanırsınız. Ayakta ve yatarak tedavi olarak iki şekilde bu sağlık poliçesinden hizmet alabilirsiniz. oturma izni sağlık sigortası fiyatları için Yetkili sigorta acenteliğimizden bilgi alabilir poliçenizi aynı gün çok kısa bir zamanda temin edebilirsiniz.

Firmamızdan temin edeceğiniz tüm poliçelerde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır