Otoyol Iveco zorunlu trafik sigortası fiyatları

Otoyol Iveco zorunlu trafik sigortası fiyatları

İnternet üzerinden ONLİNE olarak sıfır ve ikinci el Otoyol – Iveco Marka ( Otoyol – Iveco, Iveco – Otoyol Iveco, Otoyol Daily Minibüs, Iveco – Otoyol Daily Panelvan, Iveco – Otoyol Diğer, Iveco – Otoyol E Serisi, Iveco – Otoyol Eurobus Tector, Iveco – Otoyol Eurocity, Iveco – Otoyol M Serisi ) aracınız için zorunlu trafik sigortası fiyatları ile ilgili kafanızda yer eden bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hemen Web sayfamızı ziyaret edebilir ve ONLİNE Sigorta teklifi alabilirsiniz. Bu markanın sıfır modellerine sahip olmak için hangi ödeme koşulları ve fiyatlarının sizleri beklediğini güncel olarak markanın web sitesinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sıfır Otoyol – Iveco araçlarınız için, her dönem yapılan indirimler, kampanyalar, avantajlar ve çok daha fazlasını da ilgili aracın web sitesinden takip edebilirsiniz. Otoyol – Iveco marka aracınız zorunlu trafik sigorta karşılaştırmalı fiyatlarını öğrenmek ve uygun olanı seçmek için yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Otoyol – Iveco marka aracınız için Yaptıracağınız Zorunlu Trafik sigortası için mutlaka Tam yetkili sigorta acentesinden bilgi alınız. Tam yetkili sigorta acentesi 7 gün 24 saat sigorta ve hasar ile ilgili tüm konularda bilgi alabileceğiniz tek yerdir.

Otoyol – Iveco Markasının Hikayesi

IVECO 1975 yılında Fiat grup tarafından kurulan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip ticari araç ve motor üreticisidir. Hafif sınıf ticari araç , orta sınıf ticari araç ve ağır sınıf ticari araçları hem on road hem de off road yol şartlarına göre üreten , dizayn eden ve pazarlayan Iveco , aynı zamanda yolcu araçları , savunma araçları , sivil savunma , itfaiye gibi araçları da üretmektedir. Bu araçları üretirken de en ileri teknoloji dizel,doğalgaz ve hibrid gibi yakıt sistemlerini kullanmaktadır. 28.000 kişinin çalıştğı Iveco , 16 ülkede , 27 üretim tesisi ve 5 araştırma merkezine sahiptir. Ülkemizde Iveco, faaliyetlerini Iveco Araç A.Ş. ile sürdürmektedir. Iveco Araç 14 3S bayisi ve 54 adet servisi ile tüketiciye hizmet vermektedir. Türkiye de bulunan ürün yelpazesi , Daily van-şasi , Daily 4X4 şasi , Eurocargo kamyon , Trakker inşaat kamyonu , Stralis çekici ve Eurobus midibüsden oluşmaktadır.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır