Online Zorunlu Trafik Sigortası

Online Zorunlu Trafik Sigortası

Dünyanın pek çok yerinde hükümetler vatandaşlarını trafik kazaları sonucunda oluşabilecek mal kaybı, can kaybı konusunda korumak üzere Trafik Sigortası benzeri uygulamalar yapar. Ülkemizde de Zorunlu Trafik SigortasıAraç Sigortası, Trafik Sigortası gibi adlarla bilinen sigorta ile, trafik halindeki araçların karıştığı kazalar sonucunda zarar gören karşı tarafın hem can hem de mal kaybını karşılama konusunda teminat sunulur. Ancak bu teminattan yararlanmak için kanunun da zorunlu kıldığı üzere Trafik Sigortasını yaptırmak gerekir. Dilerseniz sigorta şirketlerinin ofislerine giderek dilerseniz de pratik ve kolay bir biçimde online olarak Trafik Sigortası yaptırabilirsiniz.

Online Olarak Trafik Sigortası Yaptırılır mı?

Genellikle sigorta ve benzer işlemlerin yoğun bir prosedür gerektirdiğine ya da mutlaka yetkili bir ofise gidilmesi gerektiğine inanılır. Oysa günümüzde bu işlemlerin hepsi online olarak dakikalar içinde ve çok kolay bir biçimde güvenle yapılabilmektedir.

Online Trafik Sigortası Nereden Yapılır?

Ülkemizde bazı sigorta şirketleri kısmen online olarak sigorta işlemlerini yapmanıza olanak tanıyacak alt yapıya sahiptir. Ancak tamamen online Trafik Sigortası için Acenteliğimize ait teklif formları vasıtasıyla bilgi alabilirsiniz. Sisteme, araç plakası, araç sahibinin vatandaşlık numarası gibi bir kaç bilgiyi girdikten hemen sonra, ülkenin güvenilir sigorta şirketlerinden teklifler alarak sigorta danışmanı arkadaşlarımız size dönüş sağlarlar. Bilgileri verilen sigorta teklifleri içinden sizin için uygun olanı seçip onaylamanız halinde güvenilir olan ödeme yöntemleri ile ödemenizi yapabilir ve seçtiğiniz poliçeyi sunan sigorta şirketinin hesabına ödeme yapmış olursunuz.

Neden Daha Avantajlı?

  • Trafik Sigortanızı web sitemiz aracılığıyla yapmayı tercih ederseniz öncelikle online hizmet alışverişinin sunduğu zaman kazanma, pratik olma ve kolay bir biçimde işlemleri tamamlayabilme avantajlarına sahip olabilirsiniz.
  • Ülkenin en güvenilir sigorta şirketlerinden tek tek ama dakikalar içinde sizin için teklif alıp bu teklifleri karşılaştırmalı bir biçimde listeler. Böylece en uygun fiyatlı Trafik Sigortasıteklifini kolayca alabilirsiniz.
  • Sistem, sizin için çalışıp, ödemeyi, seçtiğiniz poliçeyi hazırlayan sigorta şirketine yapacağınız şekilde çok güvenli bir online ödeme sayfası sunar.
  • Ödemeyi yaptıktan sonra mail adresinize onaylanmış olan sigorta poliçesi gönderilir. Eğer isterseniz aldığınız teklifler ve poliçeniz sistem içinde konumlandırılan size özel bir sayfada da saklanır. Böylece Trafik Sigortası poliçenize ulaşabilirsiniz. “Evraklar nerde kaldı, doyalar kayboldu” gibi bir derdiniz kalmaz.
  • Tamamen online bir sistem soru soracak muhattap bulamayacağınızı düşünüyorsanız, Acenteliğimide Online Canlı Destek Hattı aracılığıyla tüm sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz.
  • Sistem, size sadece binek araçlar için değil motosiklet Trafik Sigortası, kamyon için sigorta, servis aracı sigortası gibi farklı araç tiplerine özel sigorta poliçelerini aynı özenle sunar.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır