Online Trafik Sigortası

Online Trafik Sigortası

Motorlu araç sahiplerinin yılda bir kez yenilemek üzere yaptırdıkları Zorunlu Trafik Sigortası, yetkili sigorta şirketi ofislerine gidilerek yapılabildiği gibi online olarak da yapılabilmektedir. Yani Trafik Sigortası yaptırmak için sigorta şirketinizin ofisine gitmek zorunda değilsiniz. Dolayısıyla sigorta poliçenizi yeniletmek üzere işinizden izin almanıza, restoran ya da dükkanınızı terk etmenize, soğuk bir kış gününde evden çıkmanıza hiç gerek yok.

Ülkemizde pek çok sigorta şirketi kendi sitelerinden online sigorta hizmeti sunmakla birlikte henüz hiç biri tamamen online bir sisteme geçebilmiş değildir. Türkiye’de sigorta hizmeti sunan en güvenilir sigorta şirketlerinin poliçelerini karşılaştırmalı bir sistemle sunabilen Web sitemiz, ülkenin belli sayıda Hızlı Trafik Sigortası hizmeti veren yetkili kurumudur.

Zahmetsizce En Uygun Fiyatlı Trafik Sigortası Poliçesine Ulaşın!

Motosiklet, binek araç, kamyonet ya da diğer motorlu araçlara sahip kişilerin yılda bir kez yenilediği Trafik Sigortası poliçesi kişiden kişiye, araçtan araca ve poliçeyi düzenleyen bir sigorta şirketinden diğerine fiyat farklılığı gösterebilir. Burada fiyattan kasıt, sizin sigorta için ödeyeceğiniz pirim tutarıdır. En uygun fiyatlı Araç Sigortası teklifini en zahmetsiz biçimde almanın en keyifli yolu trafik web sitemiz aracılığı ile bize ulaşmanızdır. Çünkü, sistem size ev ya da ofisinizin konforunu terk etmeden sadece online olarak birden fazla güvenilir sigorta şirketinin size özel trafik sigortası tekliflerini listeler. Yine poliçe satın alma işlemini de hızlı ve online olarak yapabilirsiniz. Genellikle günler süren Trafik Sigortası işlemi web sitemiz ile internet üzerinden dakikalar içinde tamamlanır. 

Neden Online Trafik Sigortası?

Online olarak hizmet ya da ürün satın almak, zaman kazandıran tarafıyla çok tercih edilir. Bununla beraber, online sistemler, kişilere birden fazla seçeneği hızlı ve pratik bir biçimde sunarak en avantajlı olanı görebilmeyi kolaylaştırırlar. Online trafik sigortası yaptırırken hem zaman kazanır, hem de zamanı dilediğiniz gibi kullanma özgürlüğünü yaşarsınız. Örneğin bir sigorta şirketinin ofisine giderek sigorta yaptırabilmek için mutlaka mesai saatleri içinde orada bulunmak dolayısıyla kendi işinizden izin almak ya da işinizin balından ayrılmak zorunda kalırsınız. Oysa online bir sistem, size birkaç tıkla tüm bilgileri sunarak, hem zaman hem de para kazandırabilir. Motosiklet Trafik Sigortası, Otomobil Trafik Sigortası, Minibüs Trafik Sigortası fark etmeksizin tüm motorlu araçlar için Web sitemiz üzerinden teklif modüllerinden online olarak sigorta işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır