Online Kasko Yaptırma

Online Kasko Yaptırma

Her araç sahibini düşündüren ve fiyatları ile de endişe uyandıran kasko, her sigorta şirketinde farklı fiyatlar ile sunulabiliyor. Araçların marka model ve yaşına göre her ay belirlenen araç değer listeleri, kasko sigortası için de baz fiyatı belirliyor. Belirlenen bu fiyata göre de her şirket farklı bir kasko bedeli belirliyor. Sigorta şirketleri ile tek tek görüşüp fiyat almak sizin için oldukça yorucu bir süreç olabilirken, online kasko yaptırma imkanı oldukça pratiktir. Benzer sistemlere oranla daha pratik ve basit olan web sitemiz, tam üç adımda kasko poliçenizi alma imkanı tanıyor. Bu da sitenin ayırt edici özelliklerinden biridir.

Kasko için gerekli olan bilgileri sisteme girmeniz ile birlikte, Türkiye’de hizmet veren en iyi sigorta şirketleri sizin için teklif sunacak. Böylece en uygun kasko fiyatları da doğrudan önünüze serilmiş olacak. İstek ve taleplerinize uygun olarak seçeceğiniz şirkete ödemenizi yaparak, Acenteliğimiz güvencesi ile işleminizi tamamlayacaksınız. Online kasko yaptırma kolaylığının yanında sürekli alacağınız hizmet de sistemin cazip yanlarındandır. Bu kapsamda sürekli canlı destek alabilir ve karşınızda bir muhatap bulabilirsiniz. Poliçenize ihtiyaç duyduğunuz her an, sistemde sizin için saklanan poliçenize ulaşabilirsiniz. Ayrıca insan hatasına yer bırakmayan sistem, güvenilir bilgilendirme özelliği ile size doğru bilgileri aktarır. Kısacası, online kasko teklifi alıp, hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilir ve vade sonuna kadar da siteden destek alabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca kasko vadesinin yaklaşması ile birlikte, sigorta şirketleri sizin için yeni teklifler hazırlamaya başlayacaktır. Bu da sonraki dönem için yeni teklifler arasından seçim yaparak, aynı kolaylık ve konfor ile kaskonuzu gerçekleştirebileceğiniz anlamına geliyor. Kasko hesaplama artık sizin çok fazla müdahil olacağınız bir konu olmaktan çıkıyor. Yapılan hesaplamalar sonucu size net teklifler sunuluyor ve karışıklığın önüne geçiliyor. En uygun kasko yaptırma şekli olan Acenteliğimiz rakiplerinin önüne geçtiği bu pratikliği ile geniş bir kesime hizmet sunuyor. Doğru bilgiler ile kaliteli hizmet sunması, ayrıca güvenilir olması ise araç sahiplerinin tercih etmesinin en önemli sebeplerindendir. Siz de güvenle kaskonuzu gerçekleştirmek ve trafiğe güvenle çıkmak için tercih edebilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır