Online Deprem Sigortası

Online Deprem Sigortası

Deprem gerçeğini değiştirmek mümkün değilse de deprem sonrası için kendinizi, aileniz korumak üzere önlem almak mümkün. Devletin de zorunlu kıldığı Deprem Sigortasını yaptırarak konutunuzun deprem nedeniyle hasar görmesi halinde hasarınızı karşılayacak teminatlara ulaşabilirsiniz. Önce Zorunlu Deprem Sigortasını yaptırın, sonra olası bir deprem halinde Doğal Afet Sigortalar Kurumuna başvurun ve ve sizin hasarınızı karşılamak için T.C. kimlik numaranızla adınıza yatırılan teminatı en yakın banka şubesinden çekin. Ailenizi ve kendinizi evsiz kalmaktan korumanız işte bu kadar kolay. Peki, DASK işlemleri için banka banka gezecek vaktiniz yoksa ne olacak? Online DASK yaptırmak üzere bilgisayarınız, tablet PC ya da telefonunuzun olması yeterli.

Online Deprem Sigortası Nasıl yapılır?

Deprem Sigortasını işinizden gücünüzden geri kalmadan dakikalar içinde online olarak da yapabilirsiniz. Bunun için Tam Yetkili Sigorta Acenteliğimiz ile iletişime geçerek ve DASK sigorta şirketleri kısmen ya da tamamen online hizmet sunarlar. Sisteme girip, kayıt olup, istenen bilgileri doldurup, size sunulan poliçenin detaylarını okuyup, onaylayıp, ödemeyi yaparak tüm süreci dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.

Online DASK Yaptırmak Güvenli mi?

Dijital ortamda sigorta yaptırmakla offline ortamda yaptırmak arasında yasal olarak hiç bir fark yoktur. Her iki durumda da kontrol etmeniz gereken konu, sigortayı yapacak kurumun Başbakanlık Hazine Müsteşarlığından DASK yapma yetkisi alıp almadığıdır. Ayrıca online ödeme sayfasının güvenli olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Devlet Dijital Ortamda Yapılan DASK Poliçesini Kabul Eder mi?

Devlet, her mesken sahibinin yapmasını zorunlu kıldığı DASK sürecini mümkün olduğunca kolay kılmayı amaçlar. Bu nedenle de fazla bürokratik engele takılmadan kolayca Deprem Sigortası yapılmasını sağlayacak şekilde sistemi inşa etmiştir. Dolayısıyla Başbakanlık Hazine Müsteşarlığından lisans almış her kurum, online ya da offline olarak DASK poliçesidüzenleyebilir ve devlet tarafından da kabul edilir. DASK poliçesinin internetten alınmış olmasıyla banka şubesinden ya da sigorta ofisinden alınmış olması arasında resmi olarak bir fark yoktur. Elde edilecek teminatlar da değişmez.

Online DASK Ödemesi Nasıl Oluyor?

İnternetten Deprem Sigortası yaptırmak için ilgili kurumun web sitesindeki sistemine katılmanız yani üye olmanız gerekir. Örneğin Acenteliğimiz arayıp genel bilgilerinizi verip kayıt yaptırdıktan sonra dilediğiniz şekilde dask poliçenizi, onaylatarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online DASK Yaptırmak Daha mı Ucuz?

Bir sigorta şirketi şubesine giderek DASK poliçesi imzalamakla sigorta şirketinin internetten sitesinden poliçe satın almak arasında genellikle bir fiyat farkı olmaz. Yetkili Sigorta Acenteliğimiz online Deprem Sigortanızı size en ucuz DASK fiyatını sunabilir. Çünkü Acenteliğimiz önceden sistemine kayıtlı olduğu ülkenin en güvenilir sigorta şirketlerinden sizin için teklif alarak bu teklifleri fiyata göre sıralar. Siz de böylece sizin evinize bir sigorta şirketinin vereceği en uygun fiyatlı DASK poliçesini kolayca görebilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır