Online DASK

Online Dask

Deprem Sigortası yapılması yasa gereği mecburi olan bir zorunlu sigorta türüdür. Yapının belirli kapsamlar dahilinde deprem sonucu ya da depremin neden olduğu diğer afetler sonucu gördüğü hasarı onarmayı amaçlar. Devlet, yapılmasını zorunlu kıldığı Deprem Sigortası için işlemleri kolay, mümkün olduğunca az prosedürle ve uygun pirim ödemeleriyle cazip kılmayı önemser. Bu nedenle DASK yaptırmak için en Tam Yetkili bir Sigorta Acentesinden teklif istemeniz ve bilgisayarınızın başından kalkmadan online DASKyaptırmanız mümkündür. Bu işlemlerin hepsi aynı değerde resmidir, geçerlidir.

İnternetten DASK Yaptırmak Güvenli mi?

Eğer DASK poliçesini hazırlayan kurumun Deprem Sigortası yapmaya yetkisi varsa sistemin yazılı kağıtlar üzerinden ya da internetten üzerinden işlemesi bir şey fark etmez.

DASK Ödememi İnternetten Yapınca Ne Değişir?

Zorunlu Deprem Sigortası poliçesini yaptırmak ve ödemenizi isterseniz Tam Yetkili bir Sigorta Acentesi giderek hazırlattığınız poliçe ile peşin ya da taksitle yapabilirsiniz. Aynı şekilde DASK yapmaya yetki almış bir sigorta şirketi de size benzer işlemleri sunar. Fakat herkesin iş yerinden izin alıp, evindeki bebeğini yalnız bırakıp ya da dükkanını kapatıp bu işlemlerle uğraşacak vakti olmayabilir. İşte böyle zamanlarda gece gündüz fark etmeksizin bilgisayarınızın başından da DASK yapabilmek size büyük bir kolaylık sağlar. Ayrıca internet üzerinden işlem yaparken sisteme tüm adımlarınız ve sistemin size verdiği tüm yanıtlar kaydedileceği için insan hatasına da yer verilmez. Yani “ben söyledim, ben duymadım” gibi ifadelerle karşılaşmazsınız. İnternetten DASK yaptırırken web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden sigorta danışmanı arkadaşlarımıza ulaşarak, birden fazla sigorta şirketinden dakikalar içinde teklif alacağınız ve farklı şirketlerin size nasıl pirim rakamları sunacağını görebileceğiniz için oldukça önemli bir araştırmayı büyük bir konforla elde edebilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır