Online Araç Sigortası

Online Araç Sigortası

Araç sigortası, daha çok trafik sigortası ile aynı anlamda kullanılsa da aslında zorunlu trafik sigortası ve kasko altbaşlıklarına ayrılmış iki sigortanın genel adıdır. Her ikisi de araç sigortası başlığında değerlendirilen bu iki sigortadan trafik sigortası, tüm araç sahiplerinin yapmakla yükümlü olduğu, aksi halde aracın trafikten men cezasına çarptırıldığı bir sigortadır. Zorunlu trafik sigortası, bir kaza olması durumunda karşı tarafın masraflarını karşılarken, kasko hem karşı tarafın hem de araç sahibinin masraflarını karşılar; ancak kasko yapılmaması durumunda herhangi bir cezai müeyyide yoktur.

Online zorunlu trafik sigortası hizmetiyle en ucuz trafik sigortasına en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken, birkaç dakikanızı ayırarak T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz, mesleğiniz, eğitim durumunuz, yaşadığınız il ve ilçe vb… kişisel bilgilerinizi ve aracınıza dair bilgileri (sıfır ya da ikinci el olması, aracın markası, modeli, modelinin yılı vb…) girmektir. Sigorta firmaları, farklı risk ve fiyatlama modelleri ile çalıştıkları için aynı araca farklı fiyatlar sunmaktadırlar. Araç sahibinin hasarsızlık indirimlerinden yararlanması gibi etmenler de fiyatın değişmesine neden olmaktadır. Yasa gereği sigorta firmaları için değil sizin için çalışan Acenteliğimiz, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda anlaşmalı olduğu seçkin sigorta şirketlerinin sizin özel sunduğu trafik sigortası tekliflerini birkaç dakikada bilginize sunacaktır. Firmamız için öncelikli olan sizin çıkarınızdır.

Web Sitemiz üzerinden araç sigortası sorgulama işleminizi yapabilir, çalıştığımız sigorta firmalarının size özel tekliflerini görebilir ve sadece birkaç tıkla araç sigortası ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır