Kasko Yaptırma

Kasko Yaptırma

İstenmeyen durumlar olmasına karşın, elde olmayan sebepler ile çeşitli kazalar ya da araç hasarları ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bu durumda aracınızın hasarını karşılayacak olan kasko, sizin için hayat kurtarıcı nitelikte olabilir. Çünkü karşı karşıya kalacağınız hasar, çok büyük boyutlara dahi ulaşabilir. Kasko hesaplama işlemine gelince, temelde araç değeri göz önünde bulundurulur. Her ay TSRB tarafından açıklanan kasko araç değer listesi, aracınızın markası, modeli ve yaşına göre bir değer biçer. Bu değer kasko yaptırma sırasında size sunulan fiyatı belirleyen temel unsurdur. Diğer etkenlere göre ise her sigorta şirketi farklı sigorta bedelleri sunacaktır.

Web sitemiz üzerinden kasko yaptırma sürecini sadece 3 adıma indirgeme imkânına sahipsiniz. Öncelikle bilgilerinizi sisteme giriyorsunuz. Sonra size online kasko teklifi sunuluyor. Seçenekler arasında seçim yapıp ödemeyi gerçekleştirdiğinizde ise kasko yaptırma derdiniz ortadan kalkıyor. Yani gerçek anlamda üç adımda online kasko yaptırabilir ve bunun keyfine varabilirsiniz. Bu kolaylığa ek olarak, sitenin kullanım kolaylığı da dikkat çekiyor. Rakiplerine nazaran daha çok tercih edilmesinin sebebi sunduğu en ucuz kasko fiyatları, bunun yanında sitenin kullanımı kolay ara yüzüdür. Sitenin farkını bu deneyimi yaşayıp, kolaylığını gördükten sonra daha net bir şekilde hissedeceksiniz. 

Böyle bir sistemin güvenilir olması elbette ki en önemli unsurdur ve web sitemiz bu konuda büyük bir titizlik ile güven tesis etmektedir. En uygun kasko fiyatları, alanında en başarılı olarak nitelenen sigorta şirketleri tarafından sunuluyor. Ayrıca ödemenin doğrudan şirkete yapılmasına karşın, güvenliği Acenteliğimizin sağlaması, size güven verecek en önemli unsurlardır. Ayrıca T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın izni ve lisansı ile bu hizmetin veriliyor olması, başlı başına güven verici bir unsurdur. Dolayısıyla güvenle tesis edilen bir hizmet ile en uygun kasko fiyatları ile en kaliteli kasko sigortası yaptırılabilir. Alanında fark yaratan bir isim ile çalışıp bunun avantajları ise uzun süre hissedilebilir. Çünkü poliçenizin süresi dolmadan önce sistem size yeni kasko teklifleri sunacaktır. Böylece güvenilir hizmetin sürekliliği sağlanırken, sizin de hayatınız için önemli bir kolaylık tesis edilmektedir.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır