Kasko Teklifi Al

Kasko Teklifi Al

We sitemiz aracılığı ile kasko teklifi almak artık çok kolay! Herhangi bir kaza sonrasında sigortalının maddi zararı karşılamak maksadıyla yaptırılan bir sigorta türü olan kasko için ödeyeceğiniz bedel, kimi unsurlara göre değişkenlik göstermektedir. Bunlardan bir tanesi, yaptıracağınız kaskonun kapsamıdır. Sigortalıya ait aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu ve motorsuz araçlarla çarpışması, gerek hareket herek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, üçüncü kişilerin kötü niyet ve muziplikle yaptıkları hareketler ile fiili ehliyete sahip olmayan kişilerin yol açacağı kazalar, aracın yanması ve aracın veya araç parçalarının çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi halleri standart olarak kasko sigortasının içinde yer almaktadır. Dilerseniz bu teminat gruplarından bir kısmını seçerek kaskonun içeriğini daraltabilir, dilerseniz değişik teminat grupları ekleyerek içeriği genişletebilir veya tüm teminat gruplarını ihtiva eden bir poliçe hazırlayarak tam kasko yaptırabilirsiniz.

Tüm bu tercihler, ödeyeceğiniz kasko bedelinin değişmesine neden olacaktır. Bunun yanısıra, sigorta şirketlerinin farklı risk politikaları ile çalışıyor olmaları, kasko bedelinin değişmesinin bir diğer nedenidir. Bu politikalar nedeniyle sigorta şirketleri, aynı araca farklı kasko teklifleri sunabilirler. Kasko bedelinin belirlenmesinde belirleyici olan unsurlardan bir tanesi de sigortalıya ait bilgilerdir. Acenteliğimize, vereceğiniz bilgiler çerçevesinde (adınız-soyadınız, T.C. kimlik numaranız, ikamet adresiniz, kasko yaptırmak istediğiniz aracın markası, modeli, yılı vb.) en uygun kasko fiyatını size sunan bir internet sitesidir. Sitemiz, sizinle sigorta şirketleri arasında bir köprü görevi görür. Verdiğiniz bilgiler çerçevesinde, anlaşmalı bulunduğumuz sigorta şirketlerinin size sunduğu en uygun kasko tekliflerini sizinle paylaşılacaktır. Bu tekliflerden size en uygun olanını tercih edebilir ve bilgisayar başından ayrılmaksızın, yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak kasko poliçenize sahip olabilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır