Kasko Sorgulama

Kasko Sorgulama

Kasko, sigortalının poliçede belirtilen ve karayolunda kullanma izni olan motorlu ve motorsuz kara araçlarından, römork veya karavanlardan, iş makinelerinden, lastik tekerlekli traktörlerden ve diğer zirai tarım makinelerinden doğan menfaatin poliçede belirtilen risklerin gerçekleşmesi durumunda uğradığı maddi zararı teminat altına alan bir sigorta türüdür. Sigortalıya ait aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu ve motorsuz araçlarla çarpışması, gerek hareket herek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, üçüncü kişilerin kötü niyet ve muziplikle yaptıkları hareketler ile fiili ehliyete sahip olmayan kişilerin yol açacağı kazalar, aracın yanması ve aracın veya araç parçalarının çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi halleri standart olarak kasko sigortasının içinde yer almaktadır. Kasko, aksi belirtilmedikçe yalnızca Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Siz de Web sitemizi kullanarak kasko teklifi alabilir ve yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak anlaşmalı bulunduğumuz, Türkiye’nin saygın sigorta şirketlerinin sizin için özel olarak hazırladığı kasko tekliflereulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, size özel teklif sunmamız için gerekli olan bilgileri bizlerle paylaşmanızdır. Vermiş olduğunuz bilgiler spam amaçlı kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Acenteliğimize, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, anlaşmalı bulunduğu sigorta şirketlerinin aracınız için önerdiği teklifleri size sunacaktır. Sigorta şirketleri, farklı risk yönetimi ve fiyatlama modelleri ile çalıştıkları için, aynı araca farklı teklifler sunabilmektedirler. Acenteliğimiz, sigorta şirketleri ile müşterileri arasında bir köprü kurar ve farklı firmalardan aldığı kasko fiyatlarını sizinle paylaşarak en uygun kasko fiyatlarına ulaşmanızı sağlar. Alacağınız teklif, yukarıda belirtilen riskleri sigorta altına alan kasko bedeli olacaktır. Dilerseniz teklifi, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda genişletebilir veya daraltabilirsiniz. Acenteliğimiz aracılığıyla, size sunulan tekliflerden birini seçebilir ve vakit kaybetmeden, yalnızca birkaç dakika içerisinde ihtiyaçlarınıza en uygun kaskoyu yaptırabilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır