Kasko Hesaplama

Kasko Hesaplama

Kasko sigortası konusunda en önemli yardımcınız olacak Web sitemiz tam 3 adımda kasko yaptırma kolaylığı sağlıyor. TC. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığının özel sigorta aracı lisansı ile hizmet veren sistem, güvenliği ön planda tutmasının yanında, en kaliteli hizmet veren sigorta şirketleri ile birlikte çalışıyor. Yani size hızla kasko hesaplama ve kasko yaptırma imkânını, en iyi kaliteyle sunuyor. Aracınıza kasko yaptırmak için öncelikle sizden istenen bilgileri paylaşmalısınız. Ardından bu bilgilere uygun olarak sigorta şirketleri sizin için kasko teklifi sunacaktır. Alacağınız online kasko teklifi, , her ay belirlenen araç değer listelerinin ışığında oluşturulur. Siz de bu şekilde oluşturulan tekliflerden, en ucuz kasko fiyatları ile sunulanları değerlendirebilir ve en uygun şekilde kasko yaptırabilirsiniz.

Acenteliğimiz, kasko hesaplama işleminin ardından seçeceğiniz şirkete ödemenizi güvenle gerçekleştirmenizi sağlayıp, anında poliçenizi sunuyor. Böylece ödeme anınız ile birlikte poliçeniz devreye girmiş oluyor. Sistem sizin için hem tüm kasko tekliflerini hem de poliçenizi saklayarak ihtiyaç duyduğunuz da size sunuyor. Bu da önemli bir avantaj olarak değerlendirilebilir. Ayrıca, ödeme güvenliğinin de sağlanması, sistemi cazip hale getiriyor. Benzerlerinden en büyük farkı kullanım kolaylığı olan bu oluşum, daha kaliteli hizmeti daha kolay bir şekilde sunduğu için beğeni topluyor. Örneğin 3 adımda kasko yaptırabileceğiniz gibi, ihtiyacınız olan bilgilere de insan hatasına mahal vermeyen bilgi merkezinden ulaşabilirsiniz. Canlı destek hattı, bu sebeple size sürekli ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ile sizin memnuniyetinizi hedefleyen ve kasko sorgulama işleminden, teklif sunma ve ödeme süreçlerinde siziz yormadan, hızla sonuç sunan Acenteliğimiz, son yılların da en çok tercih edilen oluşumudur. Aracınızın en iyi sigorta şirketi tarafından sigortalanmasını ve bu işlemin kısa sürede en uygun kasko fiyatları ile gerçekleştirilmesini istiyorsanız, siz de doğru adrestesiniz. En önemli farkı, pratik ve kaliteli olması olan site, size sürekli bir hizmet sunarak, bundan sonra tüm kasko yenilemelerinizde yanınızda olacak. Vadesi dolan poliçenizin yenilenmesi için yeni teklifler ve yeni avantajlar sizi bekliyor olacak ve başka arayışlara girme ihtiyacı dahi hissetmeyeceksiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır