Kasko Fiyatları

Kasko Fiyatları

Web sitemiz üzerinden, Online olarak kasko fiyatları hesaplaması yapmak eskisinden çok daha kolay artık. Araç Sahipleri büyük meblağlar ödeyerek almış oldukları araçlarını karayollarında, otoparklarda, park etmiş oldukları evlerinin önünde karşılaşılan tüm risklerden korumak amacı ile araç kaskosu yaptırmakta ve her yıl yeniden hesaplanan kasko fiyatları araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfasından araç sahiplerine duyurulmaktadır. Araç Kasko fiyatları, Kasko sigortası yapan sigorta şirketleri arasında farklılıklar gösterebilmektedir. Araç kasko sigorta şirketleri tarafından hesaplanan araç kasko fiyatları hesaplamaları aracın markasına, modeline ve ikamet edilen ile göre, teminat altına alınacak risklere göre hesaplanmaktadır. Araç sahipleri, araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfaları üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde araç marka modeli, araç ruhsat numarasını ve bulunulan ili girerek online kasko fiyat teklifi almaktadır. Kasko sigortası yaptırmak ve fiyat araştırmak detaylı bir iş olduğu ve teminatlarını belirlemek zor olduğu için En kolayı En yakınınızdaki Yetkili Sigorta Acentesine gidip bir kahvelerini içmek ve Aracınız için en güzel teminatlarla dolu kasko poliçenizi satın almaktır. Ayrıca aklınıza takılan tüm sorunları yetkili sigorta acentesinden sorarak bilgi alabilirsininiz.

Araçları için kasko sigorta poliçesi yaptırmak isteyen araç sahibi, Yetkili sigorta acentesinin hazırlamış olduğu kasko poliçesini imzalamakta ve kasko fiyatları hesaplanarak sunulan kasko paketini seçerek aracını güvence altına almaktadırlar. Araçlar için yaptırılacak kasko çeşitleri kapsadığı teminatlara göre de birkaç türe ayrılır. Bunlardan Dar kasko, adından da anlaşılacağı gibi kapsamı dar olan bir sigortadır. Ana teminatların bir kısmını içerir dolayısıyla fiyatı da diğer kasko çeşitlerine göre daha uygundur. Genişletilmiş kasko, ana teminatların hepsini standart olarak içinde barındırır. Bunların dışında ek primler ödeyerek ek teminatların bazıları da poliçeye ekletilebilir. En çok tercih edilen kasko türlerinden biridir. Tam kasko, kasko sigortasındaki ana teminatların hepsinin yer aldığı ve ek teminatların hepsinin poliçeye ekletilebildiği kasko türüdür. Hangi kasko çeşidinin teminatları ihtiyacınızı karşılıyorsa onu satın almanız en doğrusu olacaktır.

Araçlarınız Sigorta fiyatlarını en iyi teminatlarla Yetkili Sigorta Acentesinden yaptırabilirsiniz. Yetkili Sigorta Acente dışında yaptırdığınız sigorta poliçeleri eksik teminatlarla yapılmakta ve maddi olarak kayıplara yol açmaktadır. Sigorta acenteniz 7 gün 24 saat sizinle ilgili her soruyu çözümlemede yardımcı olmaktadır. Sigorta fiyatları konusunda, hasarlarınızda, aracınızla ilgili diğer konularda her zaman güler yüzü ile yanınızda olacaktır. Aracınızla ilgili Kasko Fiyatları hakkında bilgi almak için İletişim bölümünden Bilgi formlarını doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyat almak için Formu doldurmak için tıklayınız.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır