Kasko Değer Sorgulama

Kasko Değer Sorgulama

Kasko, en genel tanımıyla, herhangi bir kaza sonrasında sigortalının maddi zararını karşılamayı tahaahhüt altına alan bir sigorta türüdür ve ödeyeceğiniz bedel, kimi değişkenlere bağlıdır. Sigortalıya ait aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu ve motorsuz araçlarla çarpışması, gerek hareket herek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, üçüncü kişilerin kötü niyet ve muziplikle yaptıkları hareketler ile fiili ehliyete sahip olmayan kişilerin yol açacağı kazalar, aracın yanması ve aracın veya araç parçalarının çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi halleri standart olarak kasko sigortasının içinde yer almaktadır. Dilerseniz bu teminat gruplarından bir kısmını tercih ederek dar kasko yaptırabilir veya ilave teminat grupları ekleyerek geniş kasko yaptırmayı; hatta ilave edilebilecek tüm teminat gruplarını poliçenize dahil ederek tam kasko yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

  Tüm bunlar, ödeyeceğini kasko değerinin değişmesine neden olacaktır. Bunun yanısıra, sigorta şirketleri farklı risk politikaları ile çalıştıkları için aynı araca farklı kasko fiyatları verebilmektedirler. Acenteliğimiz Türkiye’nin saygın sigorta şirketlerinden anlaşmalı bulundukları ile sizin aranızda bir köprü görevi üstlenir ve sizin için en uygun kasko fiyatına hızlıca ulaşmanızı sağlar. We sitemizi kullanarak kasko teklifi almanız için adınız-soyadınız, T.C. kimlik numaranız, ikamet adresiniz vb. kişisel bilgilerinizi ve aracınızın modeli, yılı, markası vb. bilgileri sitemizle paylaşmanız yeterlidir. Vereceğiniz bilgiler, kasko şirketlerinin sizin durumunuzun için özel olarak belirleyeceği en uygun kasko fiyatlarını sizinle paylaşmak amacıyla kullanılacak; üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve spam maksadıyla kullanılmayacaktır. Verdiğiniz bilgiler çerçevesinde anlaşmalı bulunduğu kasko şirketlerinin tekliflerini siz değerli müşterileriyle paylaşacaktır. Sunulan tekliflerden dilediğinizi tercih edebilir ve bilgisayar,akıllı telefon ya da tabletinizden 3 adımda kasko poliçeninizi satın alabilirsiniz

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır