İnternetten Araç Sigortası Yaptırma

İnternetten Araç Sigortası Yaptırma

Teknoloji çağınız yaşadığımız günlerde, basit günlük işlerimizde dahi internet ve teknolojinin diğer nimetlerinden faydalanmamamız düşünülemez. web sitemizde bu amaçla hayatınızı kolaylaştırmaya çalışan özel bir hizmet sunuyor. Araç sahiplerinin en muzdarip olduğu konu olan araç sigortası yaptırma, zorunlu bir uygulama olması sebebi ile belli dönemlerde araç sahiplerinin hem zamanını çalmakta hem de maddi olarak zorlayabilmekte. Bunun temel sebebi ise sigorta şirketleri ile tek tek görüşerek teklif almanın zorluğundandır. Oysa artık internetten araç sigortası yaptırma devri söz konusu. En ucuz trafik sigortası bulma imkânının da beraberinde sunulması ise cabası. Yani sadece araç sigortası yaptırmıyorsunuz. Aynı zamanda en cazip fiyatlı olanını da bulabiliyorsunuz.

Bunun için PC, tablet bilgisayar ya da mobil cihazları tercih edebilir ve üç aşamada sonuca ulaşabilirsiniz. Öncelikle sizden araç sigortanızı hesaplamada kullanılacak olan bilgileriniz isteniyor. Ardından ise size özel olarak zorunlu araç sigortası teklifleri hazırlanıyor. Tekliflerin tamamı, ülkemizde hizmet veren en başarılı sigorta şirketleri tarafından sunulmakla birlikte, güvenli ödeme imkânı da sağlanıyor. Teklifler arasından en ucuz araç sigortası sonucuna varabilir ve hızlıca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternetten araç sigortası yaptırma hizmetinin son aşaması ise yine buradan gerçekleştireceğiniz güvenli ödeme oluyor. Hızlıca ödemenizi yapmanız ile birlikte, poliçeniz de geçerlilik kazanıyor. Üstelik bunu istediğiniz zaman yapabilme imkânına sahipsiniz. Aynı şekilde canlı destek hattı hizmetinizdedir ve ihtiyaç halinde ya da sadece bilgi almak için arayarak, emin olabilirsiniz.

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı ‘nın tanıdığı sigorta aracılığı lisansı ile hizmet veren Acenteliğimiz, hem teknik güvenlik önlemleri ile hem de yasal prosedürleri ile sizin için kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışın benimsenmesi internetten araç sigortası yaptırma işlemini çok daha pratik ve işlevsel hale getirmektedir. Önceden olduğu gibi zaman harcamanıza da gerek yok artık, uğraş vermenize de. Basit bir şekilde sadece birkaç tık ile sonuca ulaşabilirsiniz. İstediğiniz her an poliçenize de sahip olabilirsiniz. Siz kaybetmiş dahi olsanız, sistem sizin için yedekler ve ihtiyaç anlarında size sunar.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır