Hakkımızda

hakansigorta.com Nedir?

Hakan sigorta | hakansigorta.com, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En uygun ve En Ucuz Sigorta teklifini, Siz değerli Müşterilerimize Sunmak ve bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur. Teklif alabileceğiniz Sigorta Branşları olarak, Konut Sigortası, İşyeri Sigortası, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Kaza Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Sağlık Sigortası, Seyahat Sigortası, Vize Sigortası, Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası gibi birçok sigortacılık hizmetlerini kapsamaktadır.

Amaç

Sigorta Fiyatları, Sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterdiği gibi, Sigorta Kapsamında verilen ve içeriğinde bulunan Teminatlara görede değişiklik göstermektedir. hakansigorta.com, olarak amacımız ihtiyacınız olan sigorta teklifini, birden fazla Sigorta Şirketinden karşılaştırmalı olarak seçim yapmanıza olanak sağlamaktır.

Nasıl Çalışır

Hakan sigorta | hakansigorta.com, üzerinden teklif alabilmeniz için, Online Teklif Formlarından, iletişim bölümündeki Bilgi formlarından ve iletişim telefonlarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hakan sigorta | hakansigorta.com, HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ tarafından Bireysel ve Kurumsal Müşteriler ile Sigorta Şirketlerini buluşturmak, Müşterilerin Hızlı, Ucuz, Uygun, Hesaplı Sigorta Tekliflerini, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden Karşılaştırmalı olarak alabilmenizi sağlamak amacıyla kurulmuş bir web sitesi paltformudur. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğince tutulan levhada G08527-J9T8 Numarası İle kayıtlı bulunan, HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından bu hizmet verilmektedir. HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARACILIK HİZM.LTD. ŞTİ., T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nün denetiminde faaliyetlerini sürdürmektedir. Hakan Çakır Sigorta Acenteliği Ltd.Şti tüm faaliyetlerini “Sigorta Acenteleri Yönetmeliği” ne ve Sigortacılık Kanunu’na uygun biçimde yürütmektedir.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır