Fiat zorunlu trafik sigortası fiyatları

Fiat zorunlu trafik sigortası fiyatları

Fiat Marka Aracınızın, Fiat zorunlu trafik sigortası fiyatları için, tahmini Trafik Sigortası Fiyatları veya trafik sigortası fiyatı ne kadar, trafik sigortası ücreti kaç para vb. bu bilgilere erişmek için Web Sitemiz Teklif Formlarını Kullanarak kolayca trafik sigortası sorgulaması yapar ve En Uygun ve En Hesaplı Fiat zorunlu trafik sigortası fiyatlarına ulaşırsınız.

Fiat zorunlu trafik sigortası fiyatları, İnternet üzerinden ONLİNE olarak sıfır ve ikinci el Fiat Marka (Fiat, Fiat 126, Fiat 500, Fiat 500C, Fiat 500L, Fiat Albea, Fiat Barchetta, Fiat Brava, Fiat Bravo, Fiat Cinquecento, Fiat Coupe, Fiat Croma, Fiat Diğer, Fiat Dino, Fiat Doblo, Fiat Ducato, Fiat Duna, Fiat Fiorino, Fiat Freemont, Fiat Grande Punto, Fiat Idea, Fiat Linea, Fiat Marea, Fiat Multipla, Fiat Palio, Fiat Panda, Fiat Panda 4 x 4, Fiat Punto, Fiat Ritmo, Fiat Scudo, Fiat Seicento, Fiat Siena, Fiat Spider, Fiat Stilo, Fiat Strada, Fiat Talento, Fiat Tempra, Fiat Tipo, Fiat Ulysse, Fiat Uno, Fiat X1/9) aracınız için zorunlu trafik sigortası fiyatları ile ilgili kafanızda yer eden bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Fiat Marka Trafik Sigortası Fiyatları için yapmanız gereken hemen Web sayfamızı ziyaret edebilir ve ONLİNE Fiat zorunlu trafik sigortası fiyatları alabilirsiniz. Bu markanın sıfır modellerine sahip olmak için hangi ödeme koşulları ve fiyatlarının sizleri beklediğini güncel olarak markanın web sitesinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sıfır Fiat araçlarınız için, her dönem yapılan indirimler, kampanyalar, avantajlar ve çok daha fazlasını da ilgili aracın web sitesinden takip edebilirsiniz. Fiat marka aracınız zorunlu trafik sigorta karşılaştırmalı fiyatlarını öğrenmek ve uygun olanı seçmek için yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Fiat marka aracınız için Yaptıracağınız Fiat zorunlu trafik sigortası fiyatları için mutlaka Tam yetkili sigorta acentesinden bilgi alınız. Tam yetkili sigorta acentesi 7 gün 24 saat sigorta ve hasar ile ilgili tüm konularda bilgi alabileceğiniz tek yerdir.

Fiat Markasının Hikayesi

1 Temmuz 1899 tarihinde Palazzp Bricherasio’ da Società Anonima Fabbrica İtaliana di Automobili Torino (Torino İtalyan Otomobil Fabrikası Anonım Şirketi) kuruluş belgeleri imzalandı. 800.000 Liret değerinde bir şirket sermayesi, otuz hissedar tarafından imzalandı. Yönetim Kurulundan biri de, eşsiz girişimci enerjisi ile hemen kendini ön plana çıkaran Giovanni Angelli idi. 1900 yıllında Corsa Dante 35′ de ilk Fiat fabrikası törenle açılır. Fabrikanın 12.000 metrekarelik alanında 150 işci çalışmaktadır. Bu yıl, karşı karşıya sıralanmış iki veya üç koltuğu bulunan bir otomobil olan 3 1/2 HP modelinden otuz adet inşa etmiştir. Küçük bir gariplik: Aracın henüz geri vitesi yoktur. İlk İtalyan turunda dokuz FİAT aracı hedef sınıra ulaşır. 1902, 24 HP Corsa’nın, yani Fiat’ın ilk gerçek yarış arabasının takdim edildiği yıl olur. Direksiyonda oturan Vincenzo Lancia ile firma, Sassi-Superga tırmanma yarışını kazanır. İkinci İtalya turunda Giovanni Agnelli Fiat 8 HP ile birlikte rekor kırar. 1906 yıllında Fiat firmasında 2.500 çalışan vardır. Üretimin üçte ikisi ihracata ayrılmıştır. Fiat, İtalya’da dört silindirli motora sahip hafif araçların üretimi için techiz edilmiş olan Ansaldi tesislerini devralırken, Birleşik Devletlerde de dikkate değer bir pazar payını ele geçirmiştir. Vincenzo Lancia, Milano’ da Coppa d’Ora’yu kazanır; Mathis ise, Fiat 40 HP ile Herkomer- Kupası’nda Targa d’Oro’yu ele geçirir.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır