En Uygun Kasko Fiyatları

En Uygun Kasko Fiyatları

Kasko sigortası yapan çok sayıda şirket olması ile birlikte ve bu duruma bağlı olarak, size uygun fiyatlar sunan seçenekleri bulmak oldukça zordur. Trafiğin yoğun ve de tehlikeli olduğu kent yaşamında kasko artık araç sahipleri için bir zorunluluktur. Olmazsa olmaz olarak değerlendirilen bu uygulama, Acenteliğimiz sayesinde kolay bir işlem haline geliyor. Öncelikle sizin mevcut aracınızın marka ve modeline uygun şekilde, TSRB tarafından aylık olarak araç değerleri belirlenir. Her ay açıklanan kasko araç değer listesine göre de sizin aracınız için sigorta şirketleri kasko fiyatı belirler. Temelde hepsi aynı fiyatları baz alsa da, sonuçta size yansıyan ödemede çeşitlilik meydana gelebilmektedir.

Acenteliğimiz, sunduğu eşsiz hizmet ile kolay bir şekilde online kasko teklifi almanızı sağlıyor. Kısacası, sisteme sizden istenen basit birkaç bilginizi girmeniz halinde, sizin için özel olarak kasko tekliflerihazırlanıyor. En güvenilir ve en kaliteli sigorta şirketleri tarafından sunulan tekliflerin tamamı sizin önünüze serildiğinde, şartları size en uygun olanı seçebilirsiniz.En uygun kasko fiyatları sunulan bu özel sistem, günümüzde araç sahipleri için mükemmel bir kolaylık olarak değerlendirilebilir. Çünkü yoğun iş temposu içerisinde, zamanınızı daha verimli kullanmanızı da sağlamış olur. Telefonda ya da sigorta şirketlerinde uzun zamanınızı harcamak yerine, oturduğunuz yerden, internet üzerinden en ucuz kasko fiyatları ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Hasar ödemelerinde de size en iyi fiyatları sunacak olan sigorta şirketleri, Yetkili Acenteliğimiz bünyesi altında bir araya gelmektedir. Dolayısıyla ödemesinde en ucuz kasko fiyatları ile karşılaşmanızın yanında, hasar durumunda da en iyi ödemeleri alabileceğiniz bir imkân söz konusudur. T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından lisanslı olarak hizmet veren ve güvenilirliğini de bu şekilde kanıtlamış olan sistem, yasa gereği sigorta şirketleri için değil sizin için çalışmaktadır. Online kasko kavramı söz konusu olduğunda, ilk akla gelen isimlerden biri olması da hem bu sebebe dayanır hem de alanında ilklerden biri olmasına dayanır.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır