En Uygun Deprem Sigortası

En Uygun Deprem Sigortası

Ülkemizde Bingöl, Hatay, İzmir ve Hakkari birinci derecede deprem bölgesidir. Bunun dışında kalan bölgelerde de 2. derecede, 3. derecede herzaman deprem riski vardır. Anadolu fay hattı genel olarak hareket halinde olduğu için oldukça riskli bir yerleşim alanıdır. Bu nedenle deprem riskinin bilincinde olmak, depreme dayanıklı inşaat tekniklerini öğrenmeye ve uygulamaya özen göstermek, deprem sonrasında az can ve mal kaybı görmek için deprem esnasında yapılacaklar konusunda bilinçli olmak ve deprem sonrası yapı hasarlarını daha güçlü bir biçimde onarabilmek için de Deprem Sigortası yaptırmak gerekir.

Uygun Fiyatla DASK Yaptırmak İçin:

Deprem Sigortası primlerinizi düzenli olarak ödemeniz gelecekte yaşayabileceğiniz olumsuzluklar için güçlü bir önlem alarak hem kendinize hem de ailenize güven sağlamanıza yardım eder. Ancak en uygun Deprem Sigortası primini ödeyerek DASK yaptırmak istiyorsanız öncelikle farklı sigorta şirketlerinin Deprem Sigortası konusunda size sunacağı teklifleri görmeniz gerekir. Bu amaçla iletişim bilgilerimizden Tam Yetkili Sigorta Acenteliğimize ulaşarak, Deprem ( DASK ) sigortasınızı yaptırabilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz en önemli avantaj, farklı sigorta şirketlerinden sizin için dakikalar içinde teklif çalışması yapmak ve bunları poliçe içeriği, poliçe fiyatı şeklinde karşılaştırmalı olarak size bilgi olarak sunulmasıdır. Böylece en uygun fiyatlı Deprem Sigortası poliçesine kolayca erişebilirsiniz. DASK hesaplama ya da Deprem Sigortası sorgulama amacıyla da bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Deprem Anı

Deprem Sigortası, deprem sonrasında yaşadığınız meskenin daha hızlı ve daha az üzerinize binen ekonomik yükle tamir edilmesini sağlasa da deprem anında canınızı korumak üzere alabileceğiniz bazı önlemler de vardır. Bunların başında evde mutlaka başınıza her hangi bir eşyanın düşmeyeceği sağlam köşeleri keşfetmek ve deprem anında bu bölgelere geçip beklemek gelmelidir. Deprem anında başınızı korumayı, sağlam eşyalara tutunmayı da öğrenmelisiniz. Eşyaları duvara sabitlemek de deprem esnasında can kaybını azaltır.

Deprem Sonrası

Deprem anı geçtikten ve ailece sağlık durumunuzu kontrol ettikten sonra eğer evinizde hasar varsa ve DASK yaptırmışsanız deprem sonrasında 125 numaralı DASK bilgi hattını arayarak TC kimlik numaranızı/ Vatandaşlık numaranızı/ pasaport numaranızı içeren bilgilerden birini vererek yardım isteyebilirsiniz. Ardından DASK yetkilileri evinizin bulunduğu yere gelip, tespitlerini yaparlar.  Daha sonra da DASK, size alacağınız teminat hakkında bilgi verir.

Deprem Sigortası Neden Önemli?

Size ait olan bir mesken için devletin de yapılmasını zorunlu kıldığı Deprem Sigortasını yaptırarak olası bir doğal afet sonrasında evinizin hasar gören kısımlarını kolayca onarabilirsiniz. Böylece söz konusu dönemde bahsi geçen hasarları onaracak maddi gücünüz yoksa da daha önce yatırdığınız pirimler size teminat sağlayacak ve hem siz hem de aileniz evsiz kalmayacaktır.Sizde hemen Deprem Sigortası Poliçenizi yaptırın.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır