En Ucuz Trafik Sigortası

En Ucuz Trafik Sigortası

Web sitemiz ile, birkaç tıkla en ucuz trafik sigortası teklifini ayağınıza getiriyor! Siz de online trafik sigortası satın alma hizmetimizden yararlanabilir, sadece birkaç dakikanızı ayırarak seçkin sigorta firmalarının size sunduğu tekliflerden en uygun olanını tercih edebilir ve zorunlu trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz.

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nun 91. maddesiyle tüm araç sahiplerinin yaptırmakla mükellef olduğu, aksi halde aracın trafikten men edilmesi gibi cezai müeyyidelere maruz kalacağı zorunlu trafik sigortası teklifleri, sigorta firmaları tarafından ruhsat sahibine ve aracın niteliğine göre değişkenlik göstermektedir. Firmaların risk modelleme yöntemleri, sigorta primlerinizin değişmesinde bir diğer önemli etkendir. Bu nedenle sigorta şirketleri, aynı nitelikteki araçlara farklı tekliflerde bulunabilmektedirler.

Acenteliğimiz Türkiye’nin saygın sigorta şirketleri ile sizin aranızda bir köprü kurar. Yasa gereği sigorta şirketleri için değil sizin için çalışan bir şirket olan Acenteliğimiz için önemli olan sizin çıkarınızdır. Amacımız, en ucuz trafik sigortası teklifine  en kısa zamanda ulaşmanızı sağlamaktır.

En Ucuz trafik sigortası teklifi alabilmek için sizden istediğimiz bilgiler:

  • TC kimlik numaranız
  • Aracınızın plakası
  • E-Mail bilginiz
  • Cep telefonunuz
  • Ruhsat bilgileriniz

Acenteliğimiz, verdiğiniz bilgiler çerçevesinde, anlaşmalı bulunduğu sigorta firmaları arasından en ucuz trafik sigortası tekliflerini birkaç dakika içinde size sunacaktır. Kanuna göre, sigorta primlerinin belirlenmesinde kişisel bilgileriniz ve sahip olduğunuz araca dair bilgiler önemli olduğu için vereceğiniz bilgilerin gerçeği yansıtması daha sağlıklı teklifler almanızı sağlayacağından lehinize olacaktır.

Web sitemiz, verdiğiniz bilgileri üçüncü kişilerle paylaşmamayı tahaahhüt eder. Bilgileriniz, sadece trafik sigortası sorgulama işlemi için gerekmektedir ve yalnızca sizin için hazırlanan tekliflere hızlı bir şekilde ulaşmanız amacıyla kullanılacaktır.

Sitemizi kullanarak, zaman kaybetmeksizin, size özel tekliflere ulaşabilir ve sitemiz üzerinden zorunlu trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz. Online trafik sigortası işlemi ile bilgisayarınızın başından ayrılmadan, yalnızca birkaç dakika içinde trafik poliçenizi satın alabilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır