En Ucuz Kasko

En Ucuz Kasko

Kasko sigortası, olması muhtemel hasarlar karşısında, aracın yanması ya da çalınması durumunda zararınızın karşılanması için gerekli olan bir araç sigortası türüdür. Kasko sigortası, kasko yapılan aracın masrafını karşılamaktadır. Yani yaşanan bir kazada karşı tarafın hasarını karşılaması söz konusu değildir. Böyle bir gereklilik için harcanan zaman ve çaba ise insanı çileden çıkarabiliyor. Bu sebeple aradığınız kolaylık Web Sitemiz ile ayağınıza geliyor. Sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyacağınız bu sistem, oturduğunuz yerden kasko sigortası teklifi alabilmenizi sağlıyor. Gerekli bilgilerinizi sisteme girdiğinizde, sizin için online kasko teklifi toplama süreci başlıyor. Sunulan tekliflerden birini kabul ettiğinizde ise, ödemeniz ile birlikte sigortanız da başlıyor. En ucuz kasko seçeneklerine ulaşabileceğiniz sistem sizin için poliçenizi de saklıyor.

9 farklı sigorta şirketinin tekliflerine ulaştığınız bu sayfa, size güvenle ödeme imkânı tesis etmekte. Acenteliğimizn, sağladığı avantajlardan biri olan ödeme sistemi, ödemenin doğrudan sigorta şirketine yapılmasını sağlıyor. Kısacası sigorta şirketleri ile birebir görüşerek kasko için teklif beklemeniz, uzun uğraş vermeniz tamamen geçmişte kaldı. Aracınızın modeli yılı gibi veriler ile aracınızın liste değeri öğreniliyor öncelikle. TSRB tarafından aylık olarak belirlenen bu listelere göre de bir kasko hesaplama işlemine geçiliyor. Her sigorta şirketi farklı fiyatlar ve kapsamlar sunacağı için sizde sunulan teklifleri inceleyerek bu tür detayları değerlendirebilirsiniz.

Online Kasko denilince akla gelen ilk seçenek olması, Acenteliğimizn yenilikçi ve farklı bakış açısının bir kanıtıdır. Size her konuda tam ve eksiksiz bilgi vermeyi amaçlayan sistem, buna özel bir tasarıma sahiptir ve insan hatasına yer vermeyecek şekilde bir tasarım yapılmıştır. En ucuz kasko teklifleri ya da kasko sigortası hakkında merak ettiğiniz her şey, sistemin size özel hizmeti ile bilgi sahibi olabileceğiniz konulardır. T.C. Başbakanlığı Hazine Müsteşarlığı tarafından lisanslandırılmış olması ise önemli bir güven sebebidir. Kısacası, online kasko hizmetinde bir devrim niteliğinde işlere imza atması sebebi ile özel olan, güven veren bir mecrada bulunuyorsunuz. Kasko yaptırma işlemini dert olmaktan çıkarıp, fazla zamanınızı harcamak istemiyorsanız, doğru adrestesiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır