DASK Sigortası Nerede Yapılır?

DASK Sigortası Nerede Yapılır?

Zorunlu Deprem Sigortası, sahip olduğunuz bir konutu olası bir doğal afetin sebep olduğu hasarları temin etmek konusunda size destek sunmayı amaçlar. Devlet eliyle geliştirilen DASK Sigortası, yine devletin sunduğu imkanlarla hızlı, kolay, pratik bir biçimde yapılır. Konutunuza DASK yaptırmak üzere banka şubelerine başvurabilir, sigorta şirketlerinin ofislerinden destek alabilirsiniz. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından Deprem Sigortası yapmaya yetkilendirilmiş yani lisans almış her sigorta aracı kurumuna DASK için başvurabilirsiniz.

DASK Poliçesi Yapmaya Yetkili Kurumlar

Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı uygun bulduğu kurumları DASK poliçesi hazırlamak üzere yetkili kılmıştır. Online DASK yapmanız için güvenli bir alt yapı sunan, Tam Yetkili Sigorta Acenteliğimiz Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın yetkilendirdiği Tam Yetkili Acenteliklerden biridir. Diğer kurumlardan farklı olarak, size ülkenin en güvenilir sigorta şirketlerinden teklif alır. Bu teklifleri karşılaştırmalı olarak sunar. Dilediğiniz poliçeyi onaylayıp ödemenizi yaptıktan sonra poliçeniz mail adresinize gönderilir.

Deprem Sigortası İçin İstenen Belgeler

Deprem Sigortası için sigorta şirketleri sizden T.C. kimlik numaranızı, Ad-Soyad bilginizi, açık adresinizi, telefon numaranızı, sigortalatmak istediğiniz konutun tapu bilgilerini, yapı tarzı bilgisini, bina yaşını, kat sayısını, varsa hasar durumunu, bürüt yüz ölçümünü ve kullanım şekli bilgisini isterler.

Online DASK Yaptırmanın Avantajları

Alışveriş dahil pek çok işlemi online olarak yapabilmek zaman kazanmanın en en hızlı yoludur. Üstelik, işten izin almak, evden çıkmak, varsa bebeğinizi ya da çocuğunuzu evde yalnız bırakmak gibi kaygılar ve sıkıntılar yaşamadan işlerinizi pratik bir biçimde tamamlama avantajı sunar. Deprem Sigortasını da ONLİNE olarak yapabilirsiniz. Anlaşılır poliçelerle güvenli, pratik, kolay biçimde DASK yaptırmanıza olanak sağlayan Yetkili Acenteliğimiz ile Anında Deprem Sigortası poliçesi almanın keyfini sürebilirsiniz.

Deprem Sigortası Yaptırmanın Avantajları

Deprem Sigortası yaptırmayı pratik, kolay ve güvenilir bir anlayışla online olarak sunan Acenteliğimizin en önemli avantajı geniş bir bilgi Kapasitesine sahip olmasıdır. Hem site içindeki bilgi ağının genişliği hem de sürekli hizmet sunan canlı telefon destek hattı, aradığınız tüm cevapları sunar. DASK fiyatı konusunda da Acenteliğimizin size, başka hiç bir yerde olmayan bir avantaj sağlayarak farklı şirketlerin sizin için hazırladığı teklifleri değerlendirmenize olanak tanımasıdır. Ayrıca sadece bir kaç adımda, Acenteliğimizi arayarak, zaman kaybetmeden DASK poliçenizi hemen yaptırabilirsiniz. DASK Poliçe yenileme süresi yaklaşırken sizi uyararak Başbakanlık hazine Müsteşarlığı’nın belirlediği gibi poliçeye Devamlılık indirimi hakkını kaybetmemenize de yardım eder.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır