DASK Sigorta Sorgulama

DASK Sigorta Sorgulama

Deprem Sigortası yaptırmak isteyen vatandaşlara mevcut poliçeleri hakkında bilgi alabilmeleri ya da ilk defa yapacakları DASK poliçesine yönelik verilere ulaşabilmeleri için Doğal Afet Sigortalar Kurumu online bir sorgulama platformu sunar. Böylece, kafanıza takılan her sorunun yanıtını çok güçlü ve geniş bir data ağının size sunduğu alternatif sorgulama yöntemleriyle birinci ağızdan öğrenebilirsiniz. Sigorta şirketlerinin online DASK sorgulama sayfaları da Acenteliğimiz tarafından yapılan Deprem Sigortası Sorgulama sayfası da aynı sistemden veri çekerek paylaşır. Dolayısıyla dask.gov.tr’den yapacağınız DASK sorgulama ile diğerlerinden yapacağınız işlem aynı sonucu verir.

DASK Sorgulama Ne İşe Yarar?

 DASK poliçesiyle ilgili merak ettiğiniz her sorunun cevabını DASK sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz. Bu sistem size, poliçeniz için vade sonunun ne zaman olduğunu, taban poliçe pirim fiyatını, taban poliçe teminat fiyatını, konutunuzun deprem bölgesi risk oranını ve ilgili pek çok bilgiyi dakikalar içinde sunar.

DASK Sorgulama Ekranını Kim Düzenliyor?

 Deprem Sigortası için farklı bilgileri size sunan online bir platform sağlayan ve kullanılması son derece kolaylaştırılmış olan DASK Sigorta Sorgulama ekranı dask.gov.tr’nin geniş veri tabanından bilgi çeker ve dask.gov.tr tarafından düzenlenir.

DASK Sigorta Sorgulama Nasıl Kullanılır?

 Çok kolay bir biçimde sorgulama yapmanız ve farklı bilgilerle de sorgulama bilgilerine ulaşabilmeniz için son derece esnek bir yapıda hazırlanmış olan bu sistemle farklı biçimlerde sorgulama yapabilirsiniz. Örneğin, ad-soyad ve DASK poliçe numaranızı girerek ya da T.C. kimlik numaranızı ve DASK poliçe numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz. Ekranda sorgulama yapmak için ihtiyaç duyacağınız bilgilerin farklı versiyonları şöyle sıralanabilir:

  • Ad- soyad+ DASK poliçe no
  • Vatandaşlık no+ DASK poliçe no
  • C. no+ il ve ilçe bilgisi
  • Adres kodu+ T.C. No
  • Vergi no+ DASK poliçe no
  • Pasaport no+ DASK poliçe no
  • Vergi no+ il-ilçe bilgisi
  • Pasaport no+ il-ilçe bilgisi

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır