DASK Adres Kodu Uygulaması Nedir?

DASK Adres Kodu Uygulaması Nedir?

Zorunlu Deprem Sigortası için Dask Adres kodu uygulaması yakın zamanda. Bu sayede konut ile ilgili tüm işlemlerde adres kodunu bilmek yeterli olacak, hatalı adres bildiriminden kaynaklanan sorunlar giderilmiş olacaktır.

Ülkemizde Ulusal Adres Veri Tabanında yer alan Adres koduna Nüfus ve Vatandaşlık İşleri web sitesi üzerinden adres sorgulama yaparak ulaşılabilmektedir. Ayrıca vatandaşlar muhtarlık, belediye veya  nüfus müdürlüklerinden de adres kodunu öğrenmek mümkündür.

Her geçen gün gelişen deprem sigortasının teminatları hakkında bilgi elde etmek için siz de başvurunuzu hemen yapın. DASK teminatları ile ilgili detaylı bilgi için ”DASK Sigortası Teminatları Nelerdir?” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

 Dask sigortası için Adres Kodu Ne İşe Yarayacak?

  • Her kurum için adres bilgileri standart olacak. Adres takibi kolaylaşacak.
  • Sigortalı konutların takibi kolaylaşacak, Zorunlu Deprem Sigortası bulunmayan evlerin sahipleri tespit edilebilecek.
  • DASK kapsamı dışında olan binalar için yanlışlıkla poliçe üretilmesi engellenecek.
  • Adres bilgilerinin yanlış verilmesinden kaynaklanan hatalı veya mükerrer poliçe üretimi gibi sorunlar ortadan kalkacak. Aynı konut için yanlışlıkla daha fazla prim ödemenin önüne geçilecek.
  • Deprem durumunda DASK sigortası bulunan binanın yeri daha kolay belirlenecek, sigorta hizmeti daha hızlı ve kolay ulaşacak.

Zorunlu Deprem Sigortası fiyatları hakkında bilgi almak için dask başvurusu formunu doldurabilirsiniz veya Dilerseniz İletişim Bilgilerimizden Sigorta Destek Hattımıza çalışma saatleri içerisinde ulaşıp poliçenizi yaptırabilirsiniz.

DASK Adres Kodu için Tıklayın

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır