Chrysler zorunlu trafik sigortası fiyatları

Chrysler zorunlu trafik sigortası fiyatları

Chrysler Marka Aracınızın, Chrysler zorunlu trafik sigortası fiyatları için, tahmini Trafik Sigortası Fiyatları veya trafik sigortası fiyatı ne kadar, trafik sigortası ücreti kaç para vb. bu bilgilere erişmek için Web Sitemiz Teklif Formlarını Kullanarak kolayca trafik sigortası sorgulaması yapar ve En Uygun ve En Hesaplı Chrysler zorunlu trafik sigortası fiyatlarına ulaşırsınız.

Chrysler zorunlu trafik sigortası fiyatları, İnternet üzerinden ONLİNE olarak sıfır ve ikinci el Chrysler Marka (Chrysler 200, Chrysler 3.5, Chrysler 300C, Chrysler 300M, Chrysler Aspen, Chrysler Concorde, Chrysler Crossfire, Chrysler Daytona, Chrysler Grand Voyager, Chrysler GS, Chrysler GTS, Chrysler Le Baron, Chrysler LHS, Chrysler Neon, Chrysler Pacifica, Chrysler PT Cruiser,Chrysler Saratoga,Chrysler Sebring,Chrysler Stratus,Chrysler Town – Country,Chrysler Viper,Chrysler Voyager) aracınız için zorunlu trafik sigortası fiyatları ile ilgili kafanızda yer eden bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Chrysler Marka Trafik Sigortası Fiyatları için yapmanız gereken hemen Web sayfamızı ziyaret edebilir ve ONLİNE Chrysler zorunlu trafik sigortası fiyatları alabilirsiniz. Bu markanın sıfır modellerine sahip olmak için hangi ödeme koşulları ve fiyatlarının sizleri beklediğini güncel olarak markanın web sitesinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sıfır Chrysler araçlarınız için, her dönem yapılan indirimler, kampanyalar, avantajlar ve çok daha fazlasını da ilgili aracın web sitesinden takip edebilirsiniz. Chrysler marka aracınız zorunlu trafik sigorta karşılaştırmalı fiyatlarını öğrenmek ve uygun olanı seçmek için yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Chrysler marka aracınız için Yaptıracağınız Chrysler zorunlu trafik sigortası fiyatları için mutlaka Tam yetkili sigorta acentesinden bilgi alınız. Tam yetkili sigorta acentesi 7 gün 24 saat sigorta ve hasar ile ilgili tüm konularda bilgi alabileceğiniz tek yerdir.

Chrysler Markasının Hikayesi

Yirminci yüzyılın başında ilk arabasını satın alan Walter P.Chrysler, gelişen teknolojiyi daha iyi öğrenebilmek adına arabasını 25 kere parçalarına ayırmıştır. 1924 yılında kendi adını taşıyan ilk arabası Chrysler Six’i üretmiştir. Walter Chrysler arabasını New York’ta bulunan otomobil fuarında tanıtmak istediğinde, aracının üretim durumuna hazır bulunmadığı gerekçesiyle amacına ulaşamadı ve arabasını New York’ta bulunan Commodore otelinin büyük giriş salonuna park etti. Araç, gazeteciler ve yatırımcılar tarafından çok dikkat çekince, medyada büyük yankı buldu ve aynı yıl içerisinde üretime geçti, 32.000 adetin üzerinde bir satış yapıldı. 6 Temmuz 1925’de daha önce kendisininde çalışmış olduğu motor şirketiyle birlikte kendi firmasını kurdu. Yıl sonuna kadar Amerika’da 3.800 Chrysler satıcısı oluşmuştu ve genç firma yaklaşık yılda 17,4 milyon dolar kazanmıştı. 1927 yılında ilk cabriolet araç piyasaya sürüldü. Chrysler, Dodge firmasınıda kendisine dahil ederek Amerika’nın en büyük otomobil üreticilerinin arasında yer aldı. Chrysler ikinci dünya savaşından sonra Town and Country adındaki kenarları ve arkasında bulunan tahta uygulamalarından dolayı unutulmaz olan araba modelini üretti. 1955 yılında firma 300 PS gücünde olan dünyanın en güçlü limuzinlerini tanıttı. İki yıl sonra spor araba Dart’ ı ve 1958 yılında ise otomatik hız kontrolüne dayanan ve günümüzde Tempomat diye bilinen bir sistemi sundu. Chrysler 1970’ li yıllarda sarsıcı ve derin bir krize doğru sürüklendi ve milyon zararlar etti. 1979 yılında yönetim sayesinde ele geçen kredi, yeni modeller üretmeleri için büyük bir fırsattı. Chrysler 80’ li yıllarda uyguladığı strateji sayesinde krizden kurtulmayı başardı. Krizin ardından sırasıyla 1981 yılında Cabrio Le Baron üretildi ve iki yıl sonra da bir küçük otobüs ve normal aracın birleşimini andıran görüntüsüyle Voyager modeli piyasaya sürüldü. Chrysler, Voyager modeli ile neredeyse on milyon satış yakalamayı başardı. 1987’de ise Americans Motors Corporation’ ı satın alarak Jeep markasını da satın almış oldu. Spor araba modeli Viper ve üst sınıf limuzinler 90’ lı yıllarda üretildi. 1998 yılında artık 75 yıllık bir geçmişi olan Chrysler firması, Daimler-Benz firması ile birlikte, merkezi Stuttgartta bulunan Daimler Chrysler adini alarak yeni bir firma oldu. 1999 yılında ise Motor Trend adlı bir dergi tarafından 300M modeli yılın arabası seçildi. 2000’ li yıllarda ise, PT Cruiser, Grand Voyager, Cabrio olarakda kullanılabilen Sebring, Crossfire Sportcoupe, Crossfire Roadster, 300 Touring gibi yeni ve etkileyici modeller ürettildi.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır