Chery zorunlu trafik sigortası fiyatları

Chery zorunlu trafik sigortası fiyatları

Chery Marka Aracınızın, Chery zorunlu trafik sigortası fiyatları için, tahmini Trafik Sigortası Fiyatları veya trafik sigortası fiyatı ne kadar, trafik sigortası ücreti kaç para vb. bu bilgilere erişmek için Web Sitemiz Teklif Formlarını Kullanarak kolayca trafik sigortası sorgulaması yapar ve En Uygun ve En Hesaplı Chery zorunlu trafik sigortası fiyatlarına ulaşırsınız.

Chery zorunlu trafik sigortası fiyatları, İnternet üzerinden ONLİNE olarak sıfır ve ikinci el Chery Marka (Chery Alia, Chery Boss, Chery Chance, Chery, Chery Kimo, Chery Niche, Chery Queen , Chery Taxim, Chery Tiggo) aracınız için zorunlu trafik sigortası fiyatları ile ilgili kafanızda yer eden bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Chery Marka Trafik Sigortası Fiyatları için yapmanız gereken hemen Web sayfamızı ziyaret edebilir ve ONLİNE Chery zorunlu trafik sigortası fiyatları alabilirsiniz. Bu markanın sıfır modellerine sahip olmak için hangi ödeme koşulları ve fiyatlarının sizleri beklediğini güncel olarak markanın web sitesinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sıfır Chery araçlarınız için, her dönem yapılan indirimler, kampanyalar, avantajlar ve çok daha fazlasını da ilgili aracın web sitesinden takip edebilirsiniz. Chery marka aracınız zorunlu trafik sigorta karşılaştırmalı fiyatlarını öğrenmek ve uygun olanı seçmek için yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Chery marka aracınız için Yaptıracağınız Chery zorunlu trafik sigortası fiyatları için mutlaka Tam yetkili sigorta acentesinden bilgi alınız. Tam yetkili sigorta acentesi 7 gün 24 saat sigorta ve hasar ile ilgili tüm konularda bilgi alabileceğiniz tek yerdir.

Chery Markasının Hikayesi

Chery Automobile Co., Çin’ in Anhui eyaletinin 5 yerel devlet firması tarafından 18 Mart 1997′ de kurulmuştur. On yıl gibi kısa bir geçmişe sahip olmasına rağmen Chery, 2007 yılında Çin otomotiv pazarında 381.000 adetlik satış rakamıyla dünya devlerinin bulunduğu Çin pazarında 4. sırada yer almayı başarmıştır. Böylece uzun zamandır tekelleşmiş olan Çin-yabancı ortak sermayeli otomobil üreticileri arasında kendine yer edinerek gücünü kanıtlamıştır. Chery kurulduğu günden itibaren hem iç hem de uluslararası pazardaki konumunu geliştirmeye önem vermiştir. Prensibi ” iç pazardaki konumunu pekiştimek, uluslararası pazardaki konumunu güçlendirmek ” olan Chery, Çin’ in ilk bütün araç, CKD, motor ve araç yapım teknoloji ve ekipmanı ihracatçısı olmuştur. Rusya, Ukrayna, Mısır, Malezya, İran ve Arjantin’ de de üretim tesisleri olan Chery, dünyanın 60′ dan fazla ülkesine ve bölgesine ürün ihracatı gerçekleştirmektedir. Chery ihracat hacmiyle Çin pazarında 4 yıl üst üste ihracat sıralamasında 1. sırada yer almıştır. Chery Çin’ de 2 araç fabrikası, 2 motor fabrikası, 1 vites kutusu fabrikası, 1 Otomotiv Mühendisliği Araştırma Enstitüsü ve 1 Otomobil Planlama ve Tasarım Enstitüsü ve Ar-Ge merkezine sahiptir. Toplam 23.000 çalışana, yıllık 650.000 araç üretim kapasitesi, 400.000 motor ve 300.000 vites kutusu üretebilme kapasitesine sahip olan Chery’ nin üretim kapasitesi 2010 yılında 1.000.000 adede ulaşacak. Küçük şehir otomobillerinden arazi araçlarına uzanan geniş model alanıyla Chery 2007 sonu itibariyle Çin’ in en çok model üreten binek araç markası olmuştur.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır