Araç Trafik Sigortası

Araç Trafik Sigortası

Özenerek aldığınız aracınızla trafikte yaşayabileceğiniz kazalar sonucu sizin, diğer araç ve yayalara karşı sorumluluklarınızı yerine getirmenize destek olan, sizi yalnız bırakmayan sigorta türüne Zorunlu Trafik Sigortası denir. Yapılması mecburi olan Araç Trafik Sigortasını, kredi kartına taksitlendirme gibi size özel cazip ödeme seçenekleriyle, en hızlı ve en anlaşılır poliçe düzenleme aracı olan ayrıca online sigorta poliçesi düzenleme olanağı sunan Acenteliğimiz aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası Aynı Şey mi?

Tam adı Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası olan Araç Trafik Sigortası ile Zorunlu Trafik Sigortası aynı şeydir.

Kredi Kartına Taksitle Yapılır mı?

Yapılması mecburi olan ve diğer adı da Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası olan poliçenizi Acenteliğimizden kredi kartına taksitle yaptırabilirsiniz.

Online Trafik Sigortası Yaptırmak Mümkün mü?

Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından lisans verilmiş olan ve dünyanın en güvenli ödeme sistemlerini kullanan Acenteliğimiz vasıtasıyla Trafik Sigortanızı yaptırabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden hareket etmeden, bilgisayarınızın başından, tablet cihazınız ya da akıllı telefonunuz ile çok kolay, çok hızlı, çok anlaşılır bir poliçe ile online olarak da yaptırabilirsiniz. Böylece tüm prosedür sizin için online olarak dakikalar içinde hazırlanır, dilerseniz poliçeniz istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz size özel bir sayfada arşivlenir. Online alışverişin konforunu trafik poliçenizi  yaptırırken de yaşayarak işinizden izin almak, çocuğunuzu evde yalnız bırakmak ya da günlük iş akışınızı bozmak zorunda kalmazsınız.

Web sitemizden Online olarak işlem yapabileceğiniz trafik sigortası için, öncelikle size dakikalar içinde anlaşılır ve net bir poliçe sunarak zaman kazandırır. Aracı kurumları tek tek dolaşıp vakit ve enerji kaybetmenize gerek kalmadan sizin için güvenilir sigorta şirketlerinden fiyat alıp listeler. Böylece istediğiniz sigorta şirketinin fiyatını ve poliçesini zahmetsizce görüntüleyerek dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tüm sigorta markalarını tek tek gezme yükünden sizi kurtarmak üzere tasarlanan modül, kullanımı çok kolay, detayları basitleştirerek size yardımcı olan anlatım dili ve avantajları görmenize yardımcı olan fiyat poliçe karşılaştırma özelliğiyle en ucuz trafik sigortasını bulmanızı kolaylaştırır. Tüm sorularınızı yalın bir anlatımla ve net bir biçimde yanıtlamayı önemseyen sistem, canlı destek hattı hizmeti de sunuyor. Güvenli ödeme sistemi, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından lisans almış bir sigorta aracı kurumu olması da Acenteliğimiz tercih etmeniz için geçerli birer nedendir.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır