Araç Sigortası Ödemesi

Araç Sigortası Ödemesi

Araç Sigortası kavramı genellikle iki ayrı sigorta türünün bir birine karıştırıldığı bir algıya neden olur. Ülkemizde çok popüler iki tür araç sigortası vardır. Bunlardan ilki Zorunlu Trafik Sigortası, Motorlu Taşıtlar Trafik Sigortası ya da Trafik Sigortası adıyla bilinen ve devlet eliyle trafiğe çıkan her motorlu taşıtın yapması mecburi olan sigorta türüdür. Diğeri ise Kasko Sigortası ya da Araç Kasko Sigortası adıyla bilinen sigorta türüdür. Kasko Sigortası, sizin aracınıza verilen hasarı gidermek üzere teminat sunar. Söz konusu teminatlar da ek poliçelerle genişletilebilir yapıdadır. Yani ihtiyacınıza özel kasko poliçeleri hazırlatabilirsiniz. Kasko Sigortası ödemesi, sigorta şirketinizin önerdiği biçimlerde yapılabilir. Bazı sigorta şirketleri, peşin ödeme talep eder, bazıları kredi kartına taksitle kasko yapabilir. Online Kasko ödemesi de yapabilirsiniz. Bunun için online Kasko yapan bir platformdan kasko satın almanız gerekir. Trafik Sigortası için de durum benzerdir. Buradaki fark, sizin karşı tarafa vereceğiniz hasarı karşılamanıza yönelik teminat sunması, esnekliğinin kaskoya nazaran az olmasıdır. Bu sigorta türünde  ödemenizi de yine Acenteliğimiz avantajlı bir biçimde online trafik sigortası ödemesi şeklinde sağlayabilirsiniz.

Online Trafik Sigortası Ödemesi

Online Trafik Sigortası yapan sigorta şirketlerinin internet sayfalarına girerek ya da güvenilir sigorta şirketlerinin tekliflerini online olarak sunan Acenteliğimiz vasıtasıyla sigortanızı kolay, hızlı, avantajlı bir biçimde seçebilir ve online ödeme yapabilirsiniz. Ödeme sayfası, dünyanın en güvenilir ödeme sertifikasına sahip olan sistemlerden olup seçtiğiniz Zorunlu Trafik Sigortası poliçesinin ödemesini online olarak yapabilirsiniz.Araç Sigortası tekliflerini aynı anda ve karşılaştırmalı olarak değerlendirebileceğiniz için en uygun Trafik Sigortası teklifini tercih ederek, avantajlı bir biçimde Trafik Sigortası poliçesi satın aldığınızdan emin olarak ilerleyebilirsiniz.

Sigorta Ödeme Sayfası Hakkında

Öncelikle, ödemenizi bize değil poliçesini seçip onayladığınız sigorta şirketinin hesabına yapmış olursunuz. Sistem, size güvenilir ödeme için hizmet sunar. RapidSSl denilen ve dünyanın en güvenli online ödeme sertifikası olarak tanınan sistemini kullanır. Bu sayede tüm bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz kesinlikle ve net olarak güvende olur. İnternet adresinin başında https:// ifadesi görünür.

Zorunlu Trafik Sigortası Neleri Kapsar?

  • Sizin kaza anında karşı tarafın aracına vereceğiniz maddi hasarı kapsar.
  • Sizin kaza anında karşı taraftaki araç içinde bulunan yolculara vereceğiniz zararı kapsar. Can kaybı ve sağlık masrafları gibi.
  • Sizin kaza anında karşı taraftaki araç sürücüsüne vereceğiniz zararı kapsar. Can kaybı ve sağlık masrafları gibi.

Hasarsızlık İndirimi Nedir?

Tüm sigorta poliçelerinde devletin belirlediği çerçevede uygulanan bir indirimdir. Poliçe yenileme döneminde bir önceki yılın kaza ve hasar geçmişi yeni poliçenizin pirim fiyatına olumlu olarak yansır.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır