Araç Sigorta fiyatları

Araç Sigorta fiyatları

Araç Sigorta fiyatları, Sigorta Şirketleri arasında farklılık göstermektedir. Fakat bu fark fazla yüksek değildir. Araç Sigorta fiyatları, genelde farklı özellikte araçlardan, kişisel özelliklerden (Meslek bilgisi, Yaş, Ehliyet yılı, Hasarsızlık indirimleri vb.) durumlardan kaynaklanmaktadır. Sigorta yapılacak Aracın Markası, Modeli, Araç Kullanım tarzı, araç sigorta fiyatlarını etkilemektedir. Sigorta fiyatları Şehirden şehire de farklılık göstermektedir. Araç Sigorta fiyatları, kaskoda sunulan teminatlara göre de farklılık gösterir. Sigorta Poliçesindeki Teminatlar, ek teminatlar ve isteğe bağlı teminatların tümü ile standart poliçeler arasında farklılıklar oluşması doğal bir durumdur. Araç sigortası yaptıracak kişiler internet ortamında,  kolaylıkla Sigorta Şirketlerinden Araçları için sigorta fiyatları teklifleri alabilir, aldıkları fiyat tekliflerini analiz ederek, sigorta şirketlerini birbiri ile karşılaştırarak kendisine en uygun gelen sigorta teklifini veren sigorta şirketine aracının sigortasını yaptırabilir. Araç sigorta fiyatları bazı araç sahiplerine yüksek gelebilir. Fakat bir kaza olduktan sonra sigortasız araç için ödenecek fiyatlar ise çok daha fazla olabilmektedir. Araç sigortası kapsamında bulunan bir çok hizmet, acil yardım, acil tıbbi yardım gibi hizmetler hesaplandığı takdirde Araç sigorta fiyatlarının yüksek olmadığı araç sahipleri tarafından fark edilebilir. Aracınız için mutlaka karşılaştırmalı sigorta teklifi alın, araştırın ve uygun olanını seçin. Sigortanızı mutlaka yaptırın.

Araçlarınız Sigorta fiyatlarını en iyi teminatlarla Yetkili Sigorta Acentesinden yaptırabilirsiniz. Yetkili Sigorta Acente dışında yaptırdığınız sigorta poliçeleri eksik teminatlarla yapılmakta ve maddi olarak kayıplara yol açmaktadır. Sigorta acenteniz 7 gün 24 saat sizinle ilgili her soruyu çözümlemede yardımcı olmaktadır. Sigorta fiyatları konusunda, hasarlarınızda, aracınızla ilgili diğer konularda her zaman güler yüzü ile yanınızda olacaktır. Aracınızla ilgili Kasko Fiyatları hakkında bilgi almak için İletişim bölümünden Bilgi formlarını doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyat almak için Formu doldurmak için tıklayınız.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır