Araç Kasko

Araç Kasko

Web sitemizi kullanarak en uygun kasko fiyatlarına ulaşabilir, sizin için en uygun olan poliçeyi seçebilir ve yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak kaskonuzu yaptırabilirsiniz. Sitemiz, anlaşmalı bulunduğu Türkiye’nin saygın sigorta şirketleri ile siz değerli müşterileri arasında bir köprü kurarak, sizin için optimum olan şartlarda kasko poliçesi yaptırmanıza olanak sağlar. Araç Kasko, en genel tanımıyla, herhangi bir kaza sonrasında sigortalının maddi zararı teminat altına alan bir sigorta türüdür. Sigortalıya ait aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu ve motorsuz araçlarla çarpışması, gerek hareket herek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, üçüncü kişilerin kötü niyet ve muziplikle yaptıkları hareketler ile fiili ehliyete sahip olmayan kişilerin yol açacağı kazalar, aracın yanması ve aracın veya araç parçalarının çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi halleri standart olarak kasko sigortasının içinde yer almaktadır. Sigortalı, dilerse kaskonun kapsamını daraltabilir veya genişletebilir.

  Araç Kasko sigortası, aksi belirtilmedikçe, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti’nin sınırları içerisinde gerçekleşen kazalar için geçerlidir. Sigorta firmaları, farklı risk yönetimi ve fiyatlama modelleri ile çalıştıkları için aynı araca farklı kasko fiyatları sunabilirler. Kaskonun kapsamının daraltılması ya da genişletilmesi fiyatın değişmesini etkileyen bir diğer faktördür. Acenteliğimiz, paylaşacağınız bilgiler çerçevesinde birkaç dakika içerisinde, anlaşmalı olduğu kasko şirketlerinin sizin için sunduğu kasko teklifleri sizinle paylaşacaktır. Bu tekliflere ulaşmak için T.C. kimlik numaranız, ikamet ettiğiniz il vs… gibi kişisel bilgilerinizi ve aracınıza ait bilgileri (marka, model vs.) sitemizle paylaşmanız yeterli olacaktır. Verdiğiniz bilgiler sizin izniniz olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve spam amacıyla kullanılmayacaktır. Sitemiz, bu bilgileri baz alarak anlaşmalı bulunduğu sigorta şirketlerinin kasko fiyatlarını sizinle paylaşacaktır. Acenteliğimiz sayesinde farklı firmalardan hızlıca kasko teklifi alabilir, teklifler içerisinden dilediğinizi tercih edebilir ve bilgisayarınızın başından ayrılmadan yalnızca birkaç dakika içerisinde online kasko poliçenize sahip olabilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır