Araba Kasko fiyatları

Araba Kasko fiyatları

Kasko, en genel tanımıyla, herhangi bir kaza sonrasında sigortalının maddi zararı teminat altına alan bir sigorta türüdür. Sigortalıya ait aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu ve motorsuz araçlarla çarpışması, gerek hareket herek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, üçüncü kişilerin kötü niyet ve muziplikle yaptıkları hareketler ile fiili ehliyete sahip olmayan kişilerin yol açacağı kazalar, aracın yanması ve aracın veya araç parçalarının çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi halleri standart olarak kasko sigortasının içinde yer almaktadır. Kasko sigortası, poliçede aksi belirtilmediği müddetçe yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

Türkiye Sigortalar Birliği’nce açıklanan ve 01.09.2015 tarihinde yürürlüğe giren Kara Araçları Kasko Sigortası Genel Şartları’na göre sigorta şirketi aracı hasar tarihi itibariyle rayiç değerine kadar teminat altına aldığını tahaahhüt etmiş olur. Rayiç değer için esas alınacak referansa veya rayiç değeri belirleme yöntemine poliçede yer verilir. Böyle bir referans olmaması durumunda Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği’nce belirlenerek ilan edilen riziko tarihi itibariyle geçerli rayiç değere ilişkin liste esas alınır. Sigorta şirketleri, farklı risk politikaları ile çalıştıkları için aynı araca farklı Araba kasko fiyatları sunabilirler. Sigortalı, dilerse kaskonun kapsamını daraltabilir veya genişletebilir. Tüm bunlar, sigortalının ödeyeceği kasko fiyatının değişmesine neden olmaktadır. yetkili Acenteliğimiz, anlaşmalı bulunduğu sigorta şirketleri ile müşterileri arasında bir köprü kurar ve sizin için en uygun kasko fiyatından poliçenize sahip olmanızı sağlar. Hizmetimizi size sunmamız için sitemizle bazı kişisel bilgilerinizi (T.C. Kimlik Numaranız, ikamet ettiğiniz adres, telefon numaranız vb.) ve aracınıza dair bilgileri (markası, modeli, yılı vb.) paylaşmanız gerekmektedir. Verdiğiniz bilgiler, üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve spam amacıyla kullanılmayacaktır. Acenteliğimiz, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, sigorta firmalarının sizler için sunduğu en uygun kasko teklifleri sizinle paylaşacaktır. Size sunulan teklifler içinden dilediğinizi tercih edebilir ve bilgisayarınızın başından ayrılmaksızın 3 adımda online kasko poliçenizi satın alabilirsiniz.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır