2024 Yılı Yabancılar için Sağlık Sigortası

2024 Yılı Yabancılar için Sağlık Sigortası

Sigorta Piyasasın da Hizmet veren Sigorta şirketleri, Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası pazarından pay alabilmek için rekabetlerini sürdürmektedirler. Yılın belli zamanlarında sigorta şirketleri, yabancılar için üretim yaptıkları sağlık sigortası fiyatlarında indirime gitmektedirler. 2024 Yılı ocak ayı itibariye Sağlık sigorta fiyatlarında yine indirimler oldu.

Yeni indirimlerle birlikte yabancılar için özel sağlık sigortası fiyatlarında belli yaşlarda çok uygun indirimler başlamıştır.

Sigorta Firmaları özellikle bazı yaş gruplarında fiyatları çok makul seviyelere çektiler. Ancak yaş itibariyle yaşı fazla olan yabancılarda fiyatlar hala yüksek seviyelerdedir.

Bu durumlardan da anlaşılacağı gibi kime ne kadar fiyat çıktığını cinsiyet ve yaş belirleyici olmaktadır. Her Sigorta firmasının yaş ve cinsiyetlere göre değişen tekliflerini öğrenmek için Acenteliğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En güncel fiyatları bizden takip edebilir poliçenizi yaptırabilirsiniz. Fiyatlarda değişiklik oldukça web sitelerimiz vasıtasıyla fiyatlarla ilgili sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yabancılar için Salık sigortası poliçenizi, Mutlaka Tam yetkili sigorta acentelerinden yaptırmaya özen gösterin. Tam Yetkili Sigorta Acenteniz 7 gün 24 Saat size Hizmet vermekten gurur duyacaktır.

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır