2024 YILI Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları

2024 YILI Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları

2024 YILI Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları,  Uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle hizmetinize sunulmuştur. İL GÖÇ İdaresi tarafından İkamet izni ve oturum izni başvurularında geçerli olan bu zorunlu sağlık poliçesi için Yetkili acenteliğimize uğrayıp veya iletişim bilgilerinden bize ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 2024 YILI Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları, Sigorta şirketlerine göre farklılıklar göstermektedir. İkamet sağlık sigortası poliçelerinde, teminatlar tüm sigorta şirketlerinde aynı şekildedir. Çok nadir olarak bazı sigorta şirketleri farkındalık yaratmak için Check-up hizmetini ek olarak bu poliçede sunmaktadırlar. 2018 YILI Yabancılar için sağlık sigortası fiyatları, için hemen bize ulaşın. Sizlere En uygun ve En ucuz yabancı sağlık sigorta poliçenizi sunma imkanı veriyoruz. İL GÖÇ İdaresinin istemiş olduğu şartlarda bir poliçeye sahip olmak için bize ulaşın. Yapmış olduğumuz Tüm poliçelerde İL GÖÇ İdaresinin istemiş olduğu şu açıklama yer almaktadır.

Firmamızdan temin edeceğiniz tüm poliçelerde GÖÇ İDARESİ tarafından talep edilen aşağıdaki ibare bulunmaktadır; (Bu ürün 10.05.2016 tarih ve 16 sayılı İkamet İzni Taleplerinde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge’de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.)

380.CADDE NO:33/2 Yenimahalle | ANKARA

( 0312 ) 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN ÇAKIR SİGORTA ARA.HİZM.LTD.ŞTİ - Tüm Hakları Saklıdır