2018 YILI kasko fiyatları hesaplama

2018 YILI kasko fiyatları hesaplama

2018 YILI kasko fiyatları hesaplama, Türkiye Reasürans ve Sigortalar Birliği tarafından her yıl güncel olarak açıklanan kasko fiyat listesi baz alınarak hesaplanmaktadır ve internet sayfasında web ortamında yayınlanmaktadır. Araç kasko fiyatları hakkında bilgi almak isteyen araç sahipleri internet arama motorlarına “2018 YILI kasko fiyatları hesaplama” yazarak oldukça kısa bir zamanda ve kolayca yıllara göre, araç kasko fiyat listelerine ulaşabilmektedirler. Aynı şekilde araba sahiplerinin Sigorta poliçelerini yaptırmış oldukları Tam yetkili Acentelerinden, ya da telefon vasıtasıyla sigorta şirketlerini arayarak bilgi alması da mümkün olmaktadır.

2018 YILI kasko fiyatları hesaplama önceki yıllara göre çok fazla olmamakla birlikte biraz artış göstermiştir. Meydana gelen bu artışların başlıca sebepleri 2017 yılı içerisinde ülkede meydana gelen çeşitli olaylardan kaynaklanmaktadır. İç piyasalar etkilendiği için doğal olarak fiyat artışları sigorta sektörüne de yansımıştır. Ülkede meydana gelen siyasi, ekonomik ve sosyal olaylar kasko fiyatları üzerinde artışa sebep olan unsurlardan belli başlıları olarak sayılabilir.

Sigorta ile ilgili Fiyat Araştırmalarını internet ortamında yapmak isteyen Araç sahipleri, internet arama motorlarına “2018 kasko fiyat listesi” yazdıktan sonra karşılarına çıkan formu doldurarak bilgi almaktadırlar. Bu Bilgi formlarında aracın kasko sigortasını yaptırmak isteyen araç sahipleri, formda istenen Aracın Üretim Yılı, Aracın Tipi, Markası, Kullanım tarzı, Modeli, kullanılmakta olduğu şehir gibi bilgiler yer almaktadır. Kasko poliçesi yapılacak aracın kullanılmakta olduğu şehrin sorulmasındaki amaç, şehrin trafik kazası bakımından Risk yüzdesine bakmaktır. Bu risk yüzdeleri artış gösterdikçe, orantılı olarak 2018 YILI kasko fiyatları da artış gösterecektir. Araç sahibinin daha önceden bir kaza yapıp yapmadığı, aracın hasar alıp almadığı da kasko fiyatlarında etki eden başlıca unsurlardan sayılmaktadır. Araç daha önce hasar almadıysa bu durum kasko fiyat hesaplamasında hasarsızlık indiriminde faydalanılmasını sağlamaktadır. Yani hasar almamış araçların kasko hesaplamaları hasarlı araçlarınkinden daha düşük çıkmaktadır.

2018 kasko fiyatları hesaplanırken araç sahiplerinin değişik fiyatlı tekliflerle karşılaşmaları olası bir durumdur. Bu değişik farklılıklardan zarar görmemek ve kendisi için en uygun 2018 YILI kasko fiyatlarını bulmak isteyen Araç sahipleri çeşitli sigorta şirketlerinden teklifler almalıdırlar ve bu teklifleri detaylı olarak karşılaştırma yapmaları gerekmektedir. Bunun için internet üzerinden 2018 kasko fiyatları yazılarak araştırma yapılması önerilen yollardan bir tanesidir. 2017 kasko fiyatlarında değişikliğe sebep olan bir diğer etken ise araç sahibinin seçmiş olduğu kasko paketi ve paket içerisindeki teminatları farklılığıdır. Kasko şirketlerinin kaza sonrasında ödeyeceği miktar seçilen kasko paketlerinin türüne göre farklılıklar göstermektedir. Örneğin Full kasko paketi yani tam donanımlı Genişletilmiş Kasko paketi diğer kasko paketlerine nazaran daha kapsamlıdır ve araç açısından daha geniş bir koruma sağlamaktadır. Bundan dolayı prim fiyatı diğerlerinden biraz daha yüksektir.

Araçlarınız Sigorta fiyatlarını en iyi teminatlarla Yetkili Sigorta Acentesinden yaptırabilirsiniz. Yetkili Sigorta Acente dışında yaptırdığınız sigorta poliçeleri eksik teminatlarla yapılmakta ve maddi olarak kayıplara yol açmaktadır. Sigorta acenteniz 7 gün 24 saat sizinle ilgili her soruyu çözümlemede yardımcı olmaktadır. Sigorta fiyatları konusunda, hasarlarınızda, aracınızla ilgili diğer konularda her zaman güler yüzü ile yanınızda olacaktır. Aracınızla ilgili Kasko Fiyatları hakkında bilgi almak için İletişim bölümünden Bilgi formlarını doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Kasko sigortası fiyatları
Araç Sigorta fiyatları

380.CD. NO: 33/2 Merkez | ANKARA

0850 304 11 40

hakansigorta@gmail.com

HAKAN SİGORTA

WEB Sitemiz, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En Uygun Sigorta teklifini, Siz değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

HAKAN SİGORTA - Tüm Hakları Saklıdır

Open chat